En iyi ücretsiz VPN hizmetleri 2018

Ana Sayfa » Yazılım » En iyi ücretsiz VPN hizmetleri 2018
En iyi ücretsiz VPN hizmetleri 2018

En iyi ücretsiz VPN hizmetleri listesini sizler için birçok yönünden ele aldık ve bu listedeki hizmetler sizlere en iyi VPN hizmetlerinin ücretsiz yararlanmanızı sağlayacak. Hiçbir ödeme yapmadan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi VPN hizmeti aşağıda listeledik.

Ücretsiz VPN servislerinin artıları yanında eksi yönleri de bulunmakta. Şu anda yükleyebileceğiniz, trafiğinizi şifrelemenizi, çevrimiçi ortamda gizlenmenizi ve engellenmiş veya IP kısıtlı sitelere erişmenizi sağlayan birçok ücretsiz VPN var.

Ancak ücretsiz VPN servisleri ile bazı gerçek tehlikeler de var. Esas olan, bir şekilde kar elde etmeleri gerektiğidir ve bu genellikle son kullanıcı için iyi bir şey değildir. Bir başlangıç ​​için, ücretsiz VPN’ler daha az sunucuya, müşteri hizmetlerine ve standart VPN servislerinin sahip olmadığı pek çok teknik meseleye sahip. Bazıları para kazanmanın yolu, sizi diğer taraflara sattıkları bir ürüne dönüştürmektir. Bu aslında, bazı verilerinizi günlüğe kaydetme ve onu var olduğunu bile bilmemeniz üzücü bir durum.

VPN‘lerin verilerinizi şifrelemesine rağmen, VPN hizmetinin kendisinin bu şifreleme anahtarına erişimi olduğunu da biliyorsunuz. Yani isterlerse, neye hazır olduğunuza bağlı olarak, sizi nelerin peşinde koşarsanız, sizi aşırı derecede açığa vururlar. Bu durumda asla gizli olmanın ucundan bile geçilemez.

Bu yüzden bizim önerimiz, gerçekten ara sıra, çok rahat kullanım olmadığı sürece ücretsiz bir VPN kullanmamaktır. Ancak, VPN‘yi çok fazla kullanmayı ve video akışı vb. yapmayı planlıyorsanız, genel olarak en iyi VPN hizmetlerinden birini tercih etmenizi öneririz. Bunlar ücretsiz değil, aynı zamanda büyük bir şemada da oldukça ucuz ve ücretsize kıyasla daha avantajlı.

EN İYİ ÜCRETSİZ VPN HİZMETLERİ 2018:

  • TunnelBear

En iyi ücretsiz VPN hizmetleri TunnelBear

TunnelBear, günümüzde tartışmasız en iyi ücretsiz VPN hizmetidir. Müşteri memnuniyeti, gizlilik ve güvenlik konusunda ciddi olan bir VPN. Bu hizmet için size ait bir sürü veri saklamayacağından ve sizi en erken fırsatta satmayacağından emin olabilirsiniz. Dezavantajı, TunnelBear‘ın ücretsiz versiyonu her ay sadece 500MB bant genişliği hizmetinde bulunmakta. Bu konuda bir şey söylenecekse video akışı sağlamak için kullanılabilir bir hizmet sayılmaz. TunnelBear‘daki ücretli katman, sizlere sınırsız veri ve daha hızlı bir veri iletimi sunmakta. Eğer bir VPN için ödeme yapacaksanız, Express gibi bir paket almanızı öneririz. Ancak sadece ücretsiz bir seçenekle ilgileniyorsanız, bant genişliğine ihtiyaç duymadıkça sizin için TunelBear sizin için uygun

  • Windscribe

En iyi ücretsiz VPN hizmetleri Windscribe

Önermek kolay ve Windscribe olan güçlü bir ücretsiz VPN hizmeti yer almakta. Bu ücretsiz VPN aslında yukarıdaki TunnelBear kadar 20 kat fazla ücretsiz veri sunuyor. Bu nedenle, her zaman bağlı kalmayı veya VPN üzerinden video/müzik akışı yapmayı planlıyorsanız, bu tercih sizin için iyi bir seçim olacaktır. Elbette, bu hizmetlerden birden fazlasını aynı anda kurmayı ve aralarında geçiş yapmayı engelleyecek hiçbir şey yok. Windscribe‘a kaydolmak kolay ve herhangi bir kişisel bilgi gerektirmez. Hizmet hakkında bir tweet gönderirseniz Windscribe, verilerinizi 5GB artıracak ve ücretli katmana abone olan bir arkadaşa yönlendirirseniz, ücretsiz olarak bu yüksek seviyeye erişebilirsiniz.

  • Speedify

En iyi ücretsiz VPN hizmetleri Speedify

Kaydolma hakkında düşünmenizi önerdiğimiz üçüncü ve son ücretsiz VPN hizmeti. Yukarıdaki iki seçenekten biraz farklı, bağlantı hızınızı en üst düzeye çıkarmak için zeminden tasarlanmış. Yani ethernet ve wifi bağlantılarına sahip bir dizüstü bilgisayarda iseniz, internetten bitleri maksimuma çıkarmak için her ikisini de kullanır. Bir telefondaysanız, 4G ve WiFi bağlantılarınızı aynı anda aynı anda kullanabilirsiniz; veri akışını en üst düzeye çıkarmak, indirme hızlarını artırmak ve işlem sürelerini arttırmak için. Yapılan testler sonucunda indirme ve tarama hızlarımızı hızlandırmak için gerçekten işe yaradı. Aynı zamanda bir VPN‘den istediğin her şeyi yapıyor, şifreleniyor ve gizliyor, böylece özel, güvenli ve anonimsin. Buradaki dezavantaj, yalnızca 1 GB ücretsiz veri almanızdır. İlk ayda 4 GB elde edersiniz, ancak 1 GB‘a düştüğünüzde, daha fazla kullanmayı planlıyorsanız yeterli olmaz.


En iyi ücretsiz VPN hizmetleri 2018 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Orkun Işıtmak ilk şarkı albümünü bugün yayınladı Apple iOS 11 Güncellemesiyle Gelecek En Önemli 11 Özellik Blue Origin, Nisan 2019’a kadar uzaya turist yollayacak Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor! Altuğ Verdi’yi şehit eden İsmail Hakkı Saracoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? YouTube, Logan Paul’un reklam yasağını kaldırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır