Müjde! Enpara kredi kartı çıkarıyor

Ana Sayfa » Gündem » Müjde! Enpara kredi kartı çıkarıyor
Müjde! Enpara kredi kartı çıkarıyor

Enpara tükenmek bilmeyen birçok avantajlı yanında çok yakında Enpara kredi kartı hizmetini başlatacak.

Özellikle öğrenciler ve internet üzerinden girişim sağlayan kullanıcılar için hayat kemeri diyebiliriz. Birçok banka, müşterilerinden birçok işlemde ücret kesebiliyor ve bu nedenle öğrenciler, devamlı para transferinde bulunanlar için dezavantaj oluşturuyor. 2012 yılında Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası açılmasıyla birlikte birçok soruna çözüm kavuşturan dijital banka, EFT/havale ve hesap işletim ücreti almamasıyla müşterilerinin sevgilerini kazanmayı başarıyor. Tabi daha çok avantajı bulunmasıyla birlikte bu bilgilerin devamı resmi internet sitesinden rahatça ulaşabilirsiniz.

Enpara kredi kartı hizmeti ne zaman başlıyor?

Enpara kredi kartı hizmeti Aralık

Konunun özüne dönersek Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası çok yakında kredi kartı hizmetini sunmak için hazırlanıyor. Enpara’nın resmi internet sitesine girdikten sonra kredi kartı bölümüne göz atarsanız “Kredi kartı çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Çok yakında hizmetinizde :)” mesajıyla karşılaşacaksınız.

İnternette bir forumda bir üyenin arkadaşı için başvuru yaptığı, gelen personel Aralık ayı gibi kredi kartı çıkartacaklarını söylediğini iddia etti. Bu iddia doğrultusunda da internet sitesinde yayınlanan mesajı da göz önüne alırsak 2018 yılına girmeden Enpara kart hizmeti sunulmaya başlanacak.


Müjde! Enpara kredi kartı çıkarıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nissan’dan ‘akıllı sandalye’ Projesi Ünlü Şarkıcı Siri’yi Şikayet Etti! Twitter Sayesinde İlk Kez 360 Video Apple TV’ye geldi Note 7 Sahipleri Güncellenmiş Telefonlarına Kavuştu! Facebook Marketplace bünyesinde araba satışı başladı NASA, bu yıl önemli bir uzay navigasyon aracını test edecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır