Müjde! Enpara kredi kartı çıkarıyor

Ana Sayfa » Gündem » Müjde! Enpara kredi kartı çıkarıyor
Müjde! Enpara kredi kartı çıkarıyor

Enpara tükenmek bilmeyen birçok avantajlı yanında çok yakında Enpara kredi kartı hizmetini başlatacak.

Özellikle öğrenciler ve internet üzerinden girişim sağlayan kullanıcılar için hayat kemeri diyebiliriz. Birçok banka, müşterilerinden birçok işlemde ücret kesebiliyor ve bu nedenle öğrenciler, devamlı para transferinde bulunanlar için dezavantaj oluşturuyor. 2012 yılında Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası açılmasıyla birlikte birçok soruna çözüm kavuşturan dijital banka, EFT/havale ve hesap işletim ücreti almamasıyla müşterilerinin sevgilerini kazanmayı başarıyor. Tabi daha çok avantajı bulunmasıyla birlikte bu bilgilerin devamı resmi internet sitesinden rahatça ulaşabilirsiniz.

Enpara kredi kartı hizmeti ne zaman başlıyor?

Enpara kredi kartı hizmeti Aralık

Konunun özüne dönersek Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası çok yakında kredi kartı hizmetini sunmak için hazırlanıyor. Enpara’nın resmi internet sitesine girdikten sonra kredi kartı bölümüne göz atarsanız “Kredi kartı çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Çok yakında hizmetinizde :)” mesajıyla karşılaşacaksınız.

İnternette bir forumda bir üyenin arkadaşı için başvuru yaptığı, gelen personel Aralık ayı gibi kredi kartı çıkartacaklarını söylediğini iddia etti. Bu iddia doğrultusunda da internet sitesinde yayınlanan mesajı da göz önüne alırsak 2018 yılına girmeden Enpara kart hizmeti sunulmaya başlanacak.


Müjde! Enpara kredi kartı çıkarıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngilizce Geliştirme Yöntemleri Arasında En Etkilisi Hangisi? Yeni Samsung Galaxy S9 Konsepti, Dört Kameralı ve 4K Ekranlı Sena Şener kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Kalbi Olan Robot : Pepper Kaspersky Lab ABD’deki bir ofisini kapatıyor Bütçe Kontrolü Uygulaması : Money Lover-Gider Yöneticisi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır