Erdoğan Adlı Genç, Facebook Canlı Yayını Açarak İntihar Etii!

Ana Sayfa » Gündem » Erdoğan Adlı Genç, Facebook Canlı Yayını Açarak İntihar Etii!
Erdoğan Adlı Genç, Facebook Canlı Yayını Açarak İntihar Etii!

Osmaniye‘nin Düziçi ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Erdoğan Ceren, saat 14:00 surlarında Facebook hesabı üzerinden başlatmış olduğu canlı yayında intihar etti.

Bugün 14:00 surlarında Facebook üzerinden başlatmış olduğu canlı yayında kendisini bir pompalı tüfek ile karının dan vuran 22 yaşındaki Erdoğan Ceren intihar etti.
Facebook’ta canlı yayından 1 saat önce ‘Canım Ablam Ve Canim Yeğenim’ yazılı iki fotoğraf yazan Erdoğan Ceren, intihar etmesine 1 saat kala ;
“Aşkımız destan yazacaktı – Hani qözler aqlamayacktı – şimdi söyle gidiyor musun yar – ellerim sensiz yanacak mı” dörtlüğünde bir parça paylaştı. Daha sonra öğleden sonra 2 surlarında canlı yayına başlayarak;
– Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime, alın, alında izleyin… … izleyin
Bu arada canına kıyamayarak Ah çekse de gönderme yaparak “İYİCE İZLEYİN APTALLAR” diyen genç karnına bir pompalı tüfek yardımıyla sıkarak intihar etmiş oldu.

Bir yandan telefonuyla kendisini çekerken tüfeğin ateş almasıyla telefonla birlikte yığıldı ve ekran karardı. Daha sonra silah sesi üzerine gelen yakınları Erdoğan Ceren‘in cesedini buldu ve ihbar üzerine olay yerine gelen jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. Şuan kimin için veya kime karşın intihar ettiği bilinmiyor.

 


Erdoğan Adlı Genç, Facebook Canlı Yayını Açarak İntihar Etii! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hayalimdeki Robot yarışmasının 2.si düzenleniyor TP-Link Yeni Telefonu Satışa Sunuldu YouTube Türkiye’de 2018 yılının en çok kazanan 10 kanalı ÖSYM Lys Tercih Sonuçlarını Ne Zaman Açıklayacak? Almanya, Mark Zuckerberg Hakkında Soruşturma Başlattı Milli Takım, CS:GO Dünya Şampiyonası’nda Finalde!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır