Ericsson 2018 İnovasyon Ödülleri için başvurular başladı

Ana Sayfa » Gündem » Ericsson 2018 İnovasyon Ödülleri için başvurular başladı
Ericsson 2018 İnovasyon Ödülleri için başvurular başladı

Ericsson, öğrencilere yönelik dünya çapında yeni Ericsson 2018 İnovasyon Ödülleri ’ni tanıttı. Bu yılın yarışma teması ‘Gerçeğin Geleceği’ olarak belirlendi. Katılımcılar, Stockholm’e seyahat etme, Ericsson mentorları ile çalışma imkanı ve 25,000 Euro değerindeki büyük ödülü kazanma şansına sahip olacak!

Ericsson, 2018 İnovasyon Ödülleri yarışmasının 15 Kasım 2017 tarihine kadar dünya çapında tüm öğrencilerin başvurusuna açıldığını duyurdu. Bu senenin teması ”Gerçeğin Geleceği: Bilgi ve İletişim Teknolojileri (Information and Communications Technology – ICT) çağında, gerçeği nasıl bulacak, doğrulayacak ve paylaşacağız? Yarışmaya katılanlar, Stockholm’a seyahat etme, Ericsson mentorlarıyla çalışma imkanı ve 25,000 euro değerindeki büyük ödülü kazanma şansına sahip olacak!

Ericsson İnsan Kaynakları Ortadoğu ve Afrika Bölge Müdürü Girish Johar konuyla ilgili şu yorumu yaptı: “Ericsson’da, ICT’nin gücüne inanıyoruz. Bu gücün dünyayı nasıl daha iyi yönde etkileyebildiğine tanık olduk. Mobil ağların yeni nesli; yaşamları, daha önce hiç olmadığı şekilde iyileştirme vaadi ile geliyor. Ve bunun nasıl hayata geçirileceği de gelecek nesillerimizin elinde. Bu yarışma, gençlere, tartışmaya katılmaları ve inovasyonun ICT’ye daha da fazla fırsatın önünün açılması konusunda nasıl yardımcı olabileceğini harekete geçerek kanıtlamaları için bir davet niteliğinde.”

Gerçek algısını nasıl etkileyebilirsiniz? Fikirleriniz, gelecekteki gerçekliğe yönelik anlayışı şekillendirecek mi? Gerçeği bulma, bilgileri doğrulama ya da öykü ve olguları paylaşma yöntemlerimizi iyileştirebilir misiniz? Artık, fikirlerinizi uygulamaya koyma ve gerçek bir etki yaratma zamanı geldi. Kararınız ne olursa olsun, en iyi şekilde gelişme fırsatına sahip olacaksınız.

Ericsson 2018 inovasyon ödülleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bölgesel yarışmada, yedi bölgenin birincileri 1,000 Euro nakit para ödül, iş ya da staj için işe alım uzmanı ile görüşme, Ericsson Dijital’de makale yazma fırsatı, başarı belgesi ve parlak bir geleceğin yanı sıra, ilgili bölgelerde de tanınma ve ödüller alma imkanı elde edecek.

Ericsson 2018 İnovasyon Ödülleri Bütçe ve Mentor Desteği Ön Planda

Küresel yarışma, yarı finalist ve finalistlerin katılımı ile gerçekleşecek. Tüm yarı finalistler iki ay boyunca inovasyon ve iş dünyasına yönelik Ericsson mentorları ile çalışma fırsatı bulacaklar. Yarı finalistler ayrıca, sosyal ve dijital medyada fark edilme, işe alım uzmanları ile görüşme ve bir başarı belgesi alma şansına sahip olacak. Dahası, tüm finalist ekip üyeleri, uçuş giderleri, konaklama, grup yemekleri, ulaşım ve diğer giderler de dahil, İsveç’in Stockholm kentine seyahat ederek, Büyük Finalde canlı olarak yarışma şansına sahip olacak. Finalistler ayrıca, Ericsson sosyal medya ve dijital mecralarında bir ay fazladan yine Ericsson mentorları ile çalışma fırsatı ve tanınma imkanı kazanacak. Yarışmayı kazananların alacağı ödüller: Büyük Ödül: €25,000, İkincilik: €10,000, Üçüncülük: €5,000, Dördüncülük: €2,000

Ericsson, teknoloji lideri olmaya yönelik gösterdiği sürekli çabalarla, Mobil ve Genişbant İnternet iletişimlerinin geleceğinin belirlenmesine yardımcı oluyor. En güçlü iletişim şirketlerini oluşturmak üzere, projelerin, dünyanın her yerinde yönetilebilmesi adına, yenilikçi çözümler ve ekipler temin ediyor.

Daha fazla bilgi ve başvuru için buraya tıklayabilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ericsson 2018 İnovasyon Ödülleri için başvurular başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Ice Adında Yeni Telefon Üretecek Minecraft, Artık Windows Phone’ları Desteklemeyecek Youtube Türkiye’de En Çok Kazanan 11 Youtube Kanalı En iyi Netflix aile filmleri 2019 TİB Kapatıldı! Nintendo Switch konsolu 17.8 milyon satış gerçekleştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır