Eşik dizisi Instagram’da dünyada bir ilki gerçekleştirdi

Ana Sayfa » Sanat » Eşik dizisi Instagram’da dünyada bir ilki gerçekleştirdi
Eşik dizisi Instagram’da dünyada bir ilki gerçekleştirdi

Dünya’nın ilk Instagram korku konulu Eşik dizisinin 1. ve 2. bölümü yayınlandı. Haftalar öncesinden dijital medya ve yazılı basında geniş yer bulan dizi ilk 2 bölümüyle nefesleri kesti. İzleyicilere 59 saniye ile farklı bir dizi deneyimi yaşatan Eşik oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Avantgarde Yapım ve Ahtapot Film Prodüksiyon imzalı gerilim korku türündeki dizinin baş rollerini Erkan Çelik ve Gizem Nur Doğa paylaşıyor. 59 saniyelik bölümler şeklinde paylaşılacak, 10 bölümlük yapımın yönetmenliğini Erdoğan Eyrik, Seyithan Kartal ile birlikte üstlendi. Post Production çalışmaları da Dr. Medya’ya emanet olan dizi haftada 2 bölüm olarak yayınlanacak.

Dünya’nın ilk Instagram korku dizisinin ilk iki bölümü izleyici ile buluştu. Farklı dillerden alt yazılı olarak yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosunda Gökhan Kalafat, Serdar Sezgin Güvenç, Burak Gürses, Ercan Geçkin, Şule Yılmaz, Neslihan Yalçın, Eren Arifer, Erol Göç, Kenan Yalçın ve Gizem Erkoç yer alıyor. Dizi, Instagram’ın ardından Youtube ve Twitter üzerinden de paylaşılacak.

Eşik dizisinin konusu dikkat çekiyor

Eşik dizisinin konusu da dikkat çekiyor. Orta yaşlarının başında olan Fikret, bir yıl önce eşini kaybetmiştir. Eşini kaybetmesiyle ruhsal çöküntü içine giren Fikret, kendini toplumdan tamamen soyutlamış ve şehir dışında bir evde yaşamaya başlamıştır. Bu süreçte ona eşlik eden tek kişi bahçıvanlığını yapan Kasım’dır. Fikret’in iki iddiası vardır. Birinci iddiası, eşinin ölümüne sebep olan üç kişiden ikisini kendisinin öldürdüğüdür. İkinci iddiası ise, öldürdüğü iki insanın ruhlarının onu rahatsız ettiğidir. Özellikle geceleri duyduğu sesler ve gördüğü karartıların gittikçe yaklaştığını hisseder ve bunun kendisi için tehdit oluşturduğunu düşünür. Kendini korumak isteyen Fikret bunlarla mücadele etmeye başlar.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eşik dizisi Instagram’da dünyada bir ilki gerçekleştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Bieber 80 Milyonluk Instagram Hesabını Kapattı OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi Uber toplu taşıma işine girmek istiyor Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2016 Microsoft, güneş enerjisi için en büyük satın alımı yapıyor LG G8S ThinQ özellikleri – fiyatı nedir? İşte detaylar

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır