12 Yıl Aradan Sonra Evil Genius 2 Geliyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » 12 Yıl Aradan Sonra Evil Genius 2 Geliyor
12 Yıl Aradan Sonra Evil Genius 2 Geliyor

Rebellion, 12 yıl aradan sonra Evil Genius‘ın yeni versiyonunu yayınlamış olduğu video ile duyurdu.

Şirket bugün haberlere dikkat çekerek “Evil Genius 2 üzerinde resmen çalıştığımız duyurmaktan dolayı heyecanlıyız” diyerek açıklamıştı. Daha öncei senelerde yani bundan yıllar önce hem basında hemde oyuncular tarafından büyük övgü toplamayı başarmıştı.

Oyunun ilk versiyonu, 2004’te başlatılan Elixir Stüdyoları tarafından geliştirilen bir PC RTS oyunudur. Rebellion, Elixir’in kapanmasından sonra 2005 yılında IP’yi elde etti.

Rebellion‘u bir basın bülteninde “Bu süper duper’ı netleştirmek istiyoruz.” diye yazıyordu. “Bu bir remaster değil Evil Genius 2 tam teşekküllü bir netice olacak ve ücretsiz oynanmayacak.” Yani anlaşılan oyunun bedave olmayacağı içerisinde bir satın alınmaların gerçekleşeceği kesin.

Şirket, oyunun yeni verisoyonunu PC’ye geleceklerini açıkladı. Ancak konsollara veya mobil cihazlara da gelme ihtimali var. Şirket “Şu anda odak noktası bir PC sürümündeydi, ancak her zamanki gibi diğer platformlara bakıp ne olacağına bakacağız.” açıklamasında da bulunarak diğer platformlarada geleceğini açıkladı.

Evil Genius 2 daha önceki yıllar duyurulacaktı

Şirket oyunu 2013 yılında duyurmayı düşünüyordu, fakat bu duyuru gecikmeye uğradı. Çünkü şirket oyıllarda bunun için erken olduğunu düşünmekteydi. Oyunun 2. versiyonu “hala çok çok erken bir aşamadadır” diye uyarıyordu.


İlk versiyonundan bu yana İki Genius oyunu ortaya çıktı. 2010’da oyun: WMD ve 2015’teki Evil Genius Online ikisi de Facebook oyunlarıydı, ancak Rebellion geçmişte WMD’nin özellikle “sıfırdan daha fazla olmadığına” itiraf etti. Oyunun 2 versiyonu hakkında daha fazla bilgi için, yukarıdaki duyuru videosunu izleyebilirsiniz.

 


12 Yıl Aradan Sonra Evil Genius 2 Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple iOS 11.3’ü tüm cihazları için piyasaya sürdü Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir Alt tuşu ile sonsuzluk işareti (∞) nasıl yapılır? Facebook Messenger çocuklar için “Uyku Modu” getirdi Ordu Belediye Başkan Adayı gençleri yazılım dili öğrenmeye davet etti Google, Nexus Telefonlara Sızana 350.000 $ Verecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır