Facebook, 2016 Yılına Ait Trendleri Paylaştı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook, 2016 Yılına Ait Trendleri Paylaştı
Facebook, 2016 Yılına Ait Trendleri Paylaştı

Facebook, 2016 yılı içerisinde en çok konuşulan konulardan en çok izlenen canlı yayınları bir video klip içerisinde kullanıcılara sundu.

2016 yılı diğer yıllara oranla birbirinden güzel ve eğlenceli olaylarlar olsa da kötü olaylarda yaşandı. Diğer yıllara göre dolu geçen bu sene için YouTube ve Twitter, 2016 yılı için kendi platformlarına bağlı analiz içerikleri paylaştılar. Facebook‘ta boş durmayarak kendi kullanıcılarına 2016 yılına özel yaşamış oldukları özet klibini (buraya tıklayarak bu yılına ait kendi klibini görebilirsin) sundu. Ayrıcada 2016 için genel özet klibi hazırlamayı ihmal etmedi.

2016 yılı içerisinde yer aran konuşulan konular ve en çok izlenen canlı yayınların verileri 1 Ocak 201627 Kasım 2016 tarihleri arasında yer aldık. Son günlerde Mannequin Challange ve Water Bottle Flip içerisinde yer alam oranı yüksekti diyebiliriz. Fakat klipte yer alanlar izlenme sayılarına göre baz alınmış.

 


Facebook, 2016 Yılına Ait Trendleri Paylaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

200 Bin Uber Hesabı Silindi Şoförsüz Araçlar El İşareti Kullanarak Durdurulacak Apple Music 38 milyon aboneye ulaştı PayPal Türkiye’ye Geri Dönemeyebilir! ÖSYM LYS Sınav Sonuçlarına Nereden Bakabiliriz ? ÖSYM’den Son Dakika Açıklaması! Arkadaşlarınızı Fake İnstagram ile Trolleyin!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır