Facebook kullanıcıların mesajları kaldırmasına izin verecek

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook kullanıcıların mesajları kaldırmasına izin verecek
Facebook kullanıcıların mesajları kaldırmasına izin verecek

Facebook artık kullanıcıların mesajları kaldırmalarına izin vereceği ortaya çıktı.

Yakın zamanda, Facebook‘un Mark Zuckerberg tarafından kullanıcılara gönderilen mesajları sildiği tespit edildi ve doğrulandı. şirketin mesaj silme gibi özelliği bulunmadığı göz önüne alındığında, bazıları bu hareketin şirketin kullanıcılarının yetkilerini kötüye kullandığını ileri sürdüler. Ancak bu çöküşün özel bir şeye işaret ediyor.

Facebook mesajları silme özelliğini Zuckerberg’in mesajlarını silerek test ediyor olabilir

Bu olay ışığında, şirketin artık kullanıcıların iletileri iptal etmesine izin verecek gibi görünüyor. Ancak, özelliği henüz görmüyorsanız, şirketin hala özellik üzerinde düşündüğü ve önümüzdeki birkaç ay içinde kullanıcıların yolunu bulmasının beklendiği iddia ediliyor. Şirket, aslında bu ürünün nasıl oluşturulacağını düşündüklerini iddia ediyor. Şirket ayrıca, özellik tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale gelinceye kadar, artık Zuckerberg‘in mesajlarını geri çekmeyeceklerini vaat ediyor.

TechCrunch’ın belirttiği gibi, bu özelliği kullanıcılarına sunma planlarını açıklayarak Facebook, Zuckerberg‘in sadece özelliği test ettiğini iddia edebilir. İnce örtülü bir açıklama gibi gelse de size bağlı değil. Ama yine de yararlı bir özellik olduğunu tahmin ediyoruz.

Şimdiye kadar WhatsApp gibi şirkete ait diğer ürünlerde mesajların geri çekilme yeteneği zaten ortaya çıkmıştı. Bu yüzden şirketin başka ürünlerine ve hizmetlerine de girmeden önce sadece bir zaman meselesi olduğunu tahmin ediyoruz.

İlginizi Çekebilir :  Instagram geçiçi olarak engellendin sorunu nasıl çözülür?

Facebook kullanıcıların mesajları kaldırmasına izin verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft zihin kontrolüyle Windows kullanımı sağlayacak Yurtdışından Alışveriş Yapmak : Aliexpress (REHBER) Facebook, prim paylaşımı yapan sayfaları cezalandıracak LG Display, 77 İnç Şeffaf Esnek Ekran Geliştirmeyi Başardı NFS’nin Yeni Oyunu ‘NFS Payback’ Duyuruldu! YouTube’da en çok dinlenen şarkılar 2018

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır