v Facebook Bazı Sayfalarda Gri Tikleri Kaldırdı

Facebook Bazı Sayfalarda Gri Tikleri Kaldırdı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook Bazı Sayfalarda Gri Tikleri Kaldırdı
Facebook Bazı Sayfalarda Gri Tikleri Kaldırdı

Facebook yerel işletme sayfalarına verilen gri tik normalde her sayfaya verilmiyor fakat bulunan açık sayesinde bu açığı öğrenenler sayfalarına gri tik doğrulaması alıyordu.

Moda haline gelen gri tik açıktan faydalanan bütün sayfalarda mevcuttu.Sadece yerel işletmelere verilen bu gri tik almak kolay bir süreç değil ve herkese verilen bir doğrulama yöntemi değil.

Henüz Türkiye’de bulunmayan doğrulama işlemi sadece ünlü firmalara veriliyor.Bu açık sayesinde gri tik elde etmek çok kolaydı fakat açığı kapatan Facebook ekibi bu açıktan yararlanan bir çok sayfayı kapattı ve bir daha açılamaz hale getirdi.

facebook-gri-tik

Doğrulama Nasıl Yapılıyordu ?

Facebook ayarlarından ülke ve dili gri tik verilen ülkelere göre değiştirerek sayfaya lokasyon ekleniyor.Eklenen lokasyon sizin yerel işletme olduğunuz kanısına varırsa sayfa ayarları sekmesinde sayfa doğrulama butonu çıkınca telefon numarasına gelen kodu giren kullanıcılar gri tik almaya hak kazanıyordu fakat bu açık kapatıldıktan sonra sayfa doğrulama pekte mümkün değil gibi gözüküyor.

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Facebook Bazı Sayfalarda Gri Tikleri Kaldırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Wi-Fi Satışa Sunulacak Turkcell Kullanıcılarına Her Hafta Sürpriz Hediyeler! İncir.com Kapandı! Erdoğan Adlı Genç, Facebook Canlı Yayını Açarak İntihar Etii! Microsoft, güneş enerjisi için en büyük satın alımı yapıyor Antivirüs Programlarına Baş Kaldıran Milli Antivirüs Programı : Dev Secure

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır