Facebook’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor

Ana Sayfa » Gündem » Facebook’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor
Facebook’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor

Facebook yakın saatler içerisinde binlerce kullanıcı siteye erişim sağlayamadı, giriş yapamadı hatta birçok kullanıcı ara sıra yavaşlamalar ile karşılaşmakta.

Facebook, popüler sosyal medya sitesine erişemeyen binlerce kullanıcının rapor etse de sorun hala ortadan kalkmamış durumda. Siteye şuan bile binlerce kişi erişememek ile birlikte birçok kişi hesaplarına giriş yapamıyor. Bazıları ise ara sıra yavaşlamalar dan dolayı mesaj atamıyor, paylaşımları görüntüleyemiyor ve hatta yorumlara göz atamıyor. Bu sorunlar ara sıra olsa da genel bir zaman olarak ele aldığımızda popüler sosyal medya ağında büyük bir erişim sorunu yaşanıyor.

Facebook’a erişim sorunu öğleden sonra saat 2.00’de başladı

Bazı kullanıcılara, sosyal medya hesabı için oturum açmaya kalkıştıklarında cumartesi öğleden sonra “gerekli bakım” çalışmalarına devam edildiği söylendi. İnternet kesintilerini takip eden bir web sitesi olan Down Detector, kullanıcıların 2.00‘de Facebook‘a erişememesinin büyük bir artış kaydettiğini bildirdi.

Teknik sorunlar, sosyal medyanın masaüstü sitesi ve mobil uygulamasını etkilediği göründü. Popüler sosyal medya ağına ait resim paylaşım uygulaması olan Instagram‘ın bazı kullanıcıları da sorun bildirdi.

 


Facebook’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Burak Ertaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Bill Gates Alzheimer’a karşı 100 milyon dolar yatırım yapacak Yeni iPhone çift SIM kartı özelliğine sahip olabilir Ücretsiz SMACKHEAD Steam Key’i Mobil Oto Ekspertiz İle Araç Alırken Zaman Kaybına Son! LG G7’ye ait ekran detayları ortaya çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır