Facebook LGBT Bireyleri için Gurur İfadesi Özelliği Geldi

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook LGBT Bireyleri için Gurur İfadesi Özelliği Geldi
Facebook LGBT Bireyleri için Gurur İfadesi Özelliği Geldi

Facebook paylaşımlara LGBT bireyleri için Pride, yani gurur ifadesi bırakma özelliği getirdi.

Popüler sosyal medya platformu olan Facebook, LGBT bireyleri için gurur anlamına gelen “Pride” ifadeli gökkuşağı bayrağı ifadesini ekledi.

Facebook bazı özel günlerde özel ifadeler getirmişti. Hatırlarsak bunlardan en popüleri minnettar ifadesi olan mor bir çiçek yer alıyordu. Şuan mevcut olarak anneler günü gibi özel günlerde kullanıyor. Fakat bazı kullanıcılar açıklardan oluşan nedenler sayesinde mevcut olarak minnettar ifadesini kullanabiliyorlar.

LGBT

Facebook’ta LGBT Bayrağı ifadesi nasıl elde edilir?

Fakat sosyal medya ağı bu özelliği herkesin kullanımına sunmamış. Gurur anlamında eklenen gökkuşağı bayrağı ifadesini kullana bilmeniz için ufak bir işlem yapmanız gerekiyor. Mevcut olarak sosyal medya ağının sahip olduğu “LGBTQ@Facebook” sayfasını beğenmeniz gerekiyor. LGBTQ@Facebook sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Sayfayı beğendikten sonra ifade aktif hale gelecektir. İstediğiniz herhangi bir paylaşıma gurur anlamına gelen gökkuşağı bayrağı ifadesi bırakabilirsiniz. Özelliğin ne kadar süreceği belli değil fakat özel bir gün içermediğinden dolayı herhangi bir süresi olduğunu sanmıyoruz.


Facebook LGBT Bireyleri için Gurur İfadesi Özelliği Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Batuhan Çalışkan11 Haziran 2017

banda veririn

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google, Aramalardaki Videolar İçin Önizleme Getiriyor iPad Pro 2’nin Fotoğrafları İnternete Sızdı Tesla’nın tam otonom özelliği yakında geliyor Elon Musk, Tesla Model 3’ün Görüntülerini Yayınladı iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebilir iPhone zil sesi değiştirme – Zil sesleri oluşturma

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır