Facebook Messenger 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook Messenger 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı
Facebook Messenger 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı

Messenger , Facebook içinde sevilen bir uygulama olarak hayatımıza girdi.Bunun yanında dönüm noktası olarak Whatsapp‘ı aldı.

Sosyal Ağ geçtiğimiz günlerde 4 yılın ardından yayımladığı mesajlaşma uygulamasının  neredeyse 1 milyar aylık kullanıcıya ulaştığını duyurdu.

Facebook kullanıcılarının Messenger uygulaması dışında mesajlaşmasına kısıtlama getirerek Messenger kullanmayı zorunlu hale getirdi.Ayrıca diğer şirketlerde Messenger üzerinde çalışma yaptı.Bir kaç hafta önce 11 bin olan bot sayısı görünüşe göre şuan 18 binden fazla.

Facebook ‘un belirttiği gibi uygulamaları sadece bir milyar aktif aylık kullanıcıyı buldu.Bu sayıya  Facebook’un diğer mesajlaşma servisi ve amiral uygulaması olan Whatsapp ‘da dahil oluyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Facebook Messenger 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung katlanabilir akıllı telefonları gelecek yıl tanıtılacak WannaCry Yazılımı Victoria Eyaletindeki Trafik Kameralarını Etkiledi WhatsApp Müşteri Hizmetleri Uygulamasını Başlatacak Instagram, Android uygulaması için test programı başlattı Facebook 166 Bin Dolar Ceza Ödeyecek Google 2016’da 900 Milyondan Fazla Korsan Linki Kapattı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır