Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor

Ana Sayfa » Gündem » Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor
Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor

Facebook Messenger chatbox eklentisi yaparak müşteri hizmeti adına müşterilerle site üzerinden iletişime geçme imkanı sundu.

Facebook, Messenger üzerinden müşterileri ile sağlam iletişim kuranlar için bu iletişim internet siteleri üzerine taşımayı uygun görüyor. Şirket, mesajlaşma platformunu daha iş dostu hale getirmek için sitelere bir mesaj kutusu olarak eklenebilir hale getirdi. Nisan ayı itibari ile, iletişimi kuvvetli şirketlerle bireyleri daha iyi ilişkilendirmek için bir Discover sekmesi ve gelişmiş chatbot işlevselliği getirdi. Bunların hepsi iş-müşteri ilişkisinin geliştirilmesine odaklı. Yeni fikir işletmelerin kendi internet sitesinde Facebook Messenger görüşmelerini sürdürmelerine olanak tanıyan bir eklenti olan Customer Chat’i ekliyor.

Eklenti kullanıcıların Facebook Messenger‘da veya şirket ana sayfasında olup olmadığına bakılmaksızın, şirketlerin sürekli sohbet oturumu yapmalarını sağlar. Ayrıca, pek çok müşteri bu günlerde mobil cihazlarda her şeyi yapıyor olduğundan, cihazlar arasında da çalışacak.

Facebook Messenger chatbox siteye nasıl eklenir?

Şirketler satış, servis ya da canlı sohbet için ihtiyaç duydukları şey için bu eklentiyi sitelerine ayarlayabilir. Özellik halihazırda kapalı beta iken, ilgilenen işletmeler Customer Chat (Müşteri Sohbeti)ni kendi sitelerinde entegre etmek için bir bekleme listesine


Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram’a İçerikleri Kaydetme Özelliği Geldi! Samsung Android P güncellemesiyle Movie Maker’ı kaldırabilir Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi Facebook Kullanıcıları İstemediği Kategorideki Reklamları Engelleyebilecek Milli Takım, CS:GO Dünya Şampiyonası’da Şampiyon Oldu! Dünyanın En Eski Fosilleri Ortaya Çıkarıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır