Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor

Ana Sayfa » Gündem » Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor
Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor

Facebook Messenger chatbox eklentisi yaparak müşteri hizmeti adına müşterilerle site üzerinden iletişime geçme imkanı sundu.

Facebook, Messenger üzerinden müşterileri ile sağlam iletişim kuranlar için bu iletişim internet siteleri üzerine taşımayı uygun görüyor. Şirket, mesajlaşma platformunu daha iş dostu hale getirmek için sitelere bir mesaj kutusu olarak eklenebilir hale getirdi. Nisan ayı itibari ile, iletişimi kuvvetli şirketlerle bireyleri daha iyi ilişkilendirmek için bir Discover sekmesi ve gelişmiş chatbot işlevselliği getirdi. Bunların hepsi iş-müşteri ilişkisinin geliştirilmesine odaklı. Yeni fikir işletmelerin kendi internet sitesinde Facebook Messenger görüşmelerini sürdürmelerine olanak tanıyan bir eklenti olan Customer Chat’i ekliyor.

Eklenti kullanıcıların Facebook Messenger‘da veya şirket ana sayfasında olup olmadığına bakılmaksızın, şirketlerin sürekli sohbet oturumu yapmalarını sağlar. Ayrıca, pek çok müşteri bu günlerde mobil cihazlarda her şeyi yapıyor olduğundan, cihazlar arasında da çalışacak.

Facebook Messenger chatbox siteye nasıl eklenir?

Şirketler satış, servis ya da canlı sohbet için ihtiyaç duydukları şey için bu eklentiyi sitelerine ayarlayabilir. Özellik halihazırda kapalı beta iken, ilgilenen işletmeler Customer Chat (Müşteri Sohbeti)ni kendi sitelerinde entegre etmek için bir bekleme listesine


Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim (Geri alma) – 2019 Panasonic Hareketli ve Akıllı Buzdolabını Tanıttı Apple garanti sorgulama işlemi nasıl yapılır? YouTube önerilen video bağlantıları özelliğini kaldıracak AI.type uygulaması 31 milyon kullanıcının verilerini sızdırdı Google’ın Allo Sohbet Uygulaması Sonunda Masaüstüne Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır