v Facebook Messenger’a Filtre Özelliği Getirdi

Facebook Messenger’a Filtre Özelliği Getirdi

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook Messenger’a Filtre Özelliği Getirdi
Facebook Messenger’a Filtre Özelliği Getirdi

Facebook bu sefer Snapchat‘teki filtre özelliklerini Messenger‘ın kamerasına uyarladı.

Snapchat‘i hepimiz filtreleri ile tanıyoruz ve bu nedenle de kendisine büyük ilgi topluyor. Facebook Snapchat‘i satın alamama nedeniyle adeta özelliklerini değişikler uygulayarak kopyalıyor diyebiliriz. Fakat Facebook‘un buradaki asıl amacının diğer platformlarda yer alan özelliklerin kendi platformlarında yer almaması ve bu nedenle yeni özellikler getirerek bu açıkları kapatıyor olabilir.

Facebook Messenger‘a gelen yeni özellikler bazı durumlarda sizlere faydalı gözükmese de haberimiz olmadan o özellikleri elbet kullanacağız. Bu özellikler ile resmin üzerine çizim, yazı vb. karalamalar yapabileceğiz. Çekilen resme klavye ile yazı yazabileceğiz, konumunu da ayarlaya bileceğiz. Öte yandan o anki ile ilgili “Şu Anda Hissettiğim”, “Şu Anda Yaptığım”, “Kimler Katılamak İster?” gibi bir çok anlık olay ile ilgili yanında eklemek istediğiniz giyim kuşan, süsleme, kendini ifade etme gibi daha bir çok sticker ile resmi süsleye biliyorsunuz.

Ayrıca sadece çektiğiniz fotoğraf değil medyanız dan açmış olduğunuz görselleri de düzenleyebiliyorsunuz.

Facebook Messenger’a Filtre Özelliği Getirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Arakan’da ki Zulüm İçin İmza Kampanyası Başlatıldı AirPod Kaybolduğunda Ortaya Çıkan Sorunlar En İyi 3 Görüntülü Konuşma Uygulaması Facebook Messenger’da Artık Görüntü Grup Görüşmesi Mümkün Dünyanın en büyük inovasyon yarışmasından  Vestel’e ödül Google, Chrome şüpheli siteler için bildirim uzantısı yayınladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır