Facebook, TV Uygulaması Üzerinde Çalışıyor

Ana Sayfa » Sinema » Facebook, TV Uygulaması Üzerinde Çalışıyor
Facebook, TV Uygulaması Üzerinde Çalışıyor

Yapılan bir habere göre Facebook, orijinal içeriklerini sunacağı söylenen TV uygulaması oluşturacağından söz ediliyor.

Popüler sosyal paylaşım sitesi son zamanlarda video oynatma, canlı yayınlara önem vermeye başlamış durumda. 360 derecelik canlı yayın, videolara reklam gibi bir çok özelliği bile şuanda test etmekte. Bu aralar şirketin diğer sosyal medyası ile birlikte reklamlara yöneltip şirketlere farklı reklam deneyimleri sunup gelirlerini artıracak yöntemleri deniyor.

Wall Street Journal’ın haberine göre şirket, televizyona takılan Apple TV gibi cihazlara üretilecek uygulama üzerinde çalışıyor. Uygulamada orijinal içeriklerin yer alacağı söylenen uygulamada şirket, kullanıcıların daha fazla içerikler üretmesini istiyor. Bir diğer söylenti ise kendilerinin yapımı olan orijinal içeriklerin oluşturacağı söyleniyor.

2014 yılında videoya önem veren şirket şimdiye kadar  canlı yayınlar, 360 derecelik videolar gibi bir çok özelliği sosyal medyaları üzerine entegre ediyor. Ayrıca diğer bir bilgiye göre şirketlerin 10 dakikadan daha uzun süre içerikler sunmak için Facebook ile görüşmeler gerçekleştirildiği söyleniyor. Bu platform ile birlikte verilen hizmetin yanı sıra gelir yöntemleri ve gelirlerini arttırılması planlanıyor.


Facebook, TV Uygulaması Üzerinde Çalışıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram en çok fotoğrafı paylaşılan şehirleri açıkladı Google Anlam Verilemeyen Bir Özellik Test Ediyor Android Oreo dağıtımı Şubat ayından bu yana yüzde 400 arttı Twitter hesabı silme nasıl yapılır? Telefondan kalıcı silme Facebook Otomatik Video Oynatma, Ses Nasıl Kapatılır Toyota 2.2 megawatt değerinde hidrojen yakıt tesisi kuracak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır