Facebook’ta Yorumlara İfade (emoji) Bırakma Özelliği Geldi

Ana Sayfa » Gündem » Facebook’ta Yorumlara İfade (emoji) Bırakma Özelliği Geldi
Facebook’ta Yorumlara İfade (emoji) Bırakma Özelliği Geldi

Facebook getirmiş olduğu bir çok özellikten sonra alışa geldiği özelliği yorumlar kısmına uyarladı.

Şirket son sıralar Snapchat özelliklerini platformlarına uyarladıktan sonra bir türlü bırakamadığı özelliği bu sefer yorumlar kısmına ekledi. Hatırlarsak son zamanlarda özellikle aldığı hikayeler özelliğini bütün sosyal medya platformlarına entegre ettikten sonra yeniliklerin ardı kesilmedi.

Bir çoğumuz Facebook‘un bu konuda işi çok abarttığını dile getirsek de şirket, aynı özellikleri türlü türlü sunmaktan bıkmamış gibi. Şimdi ise en büyük özelliklerinden birisi sayılan paylaşımlara ifade bırakma özelliği uyarlanıp, kişilerin yapmış olduğu yorumlara ifade ekleyebilme yetkisini atadı.

Yorumlara Nasıl İfade Bırakabiliriz?

Yine de anlatmak gerekirse hangi yoruma ifade bırakmak istiyorsak o yoruma ait ‘Beğen’ düğmesinin üzerine gelerek ifadeyi seçiyoruz. Mobil içinse uygulamasında, yorumun beğenme butonuna basılı tutarak istediğimiz yüz ifadesini seçiyoruz. İfadeler, Beğen, Muhteşem, Hahaha, İnanılmaz, Üzgün, Kızgın’dan oluşup bizlerin o yorum hakkında ne düşündüğümüzü anlatabilecek.

Aslında ne kadar gereksiz düşünsek de Facebook, bizim o yoruma karşı ifademizi belli etme şansı tanımış olabilir.


Facebook’ta Yorumlara İfade (emoji) Bırakma Özelliği Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Faruk04 Mayıs 2017

Uzun zamandır gelmesini beklediğim özellikti, sonunda gelebildi 🙂

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google ve Facebook Milyar Dolarlık Para Cezasıyla Karşılaşabilir Samsung’un Note ve Akıllı Hoparlör Patenti Ortaya Çıktı Twitter, Bu Sabah Dünya Çapında Sorun Yaşandı Rusya, 39 ABD Eyaletinde Seçim Sistemlerine Saldırdı Kış Saati Uygulaması Kaldırıldı Android Oreo 8.0 Alacak Sony Cihazlarının Listesi Yayınlandı

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır