Facebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik
Facebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik

Facebook, yılbaşına özel yeni bir gizli özellik ekledi ve bir çok kullanıcı tarafından olumlu karşılandı.

Facebook, yeni bir özellik getirerek yılbaşına özel bir temada yoruma yazacağımız yazı ile havai fişek gösterisi sunuyor. Google‘ın gizli kodları ile sayfayı döndürürken ve daha bir çok kodla arama motoruna yazarak zaman harcamayan, bilgisayarda zaman geçirmeyi sevenlerin hemen hemen bu kodlarla zaman harcadığını bilmiyor değiliz.

Facebook, getirmiş olduğu yeni küçük özellik ile herhangi bir paylaşıma herhangi bir dilde ” Mutlu Yıllar ” yazarsanız havai fişek patlamasına şahit oluyoruz. İngilizcede ; “Happy New Year“, Portekizcede ; “Feliz ano novo“, Almancada ; “Gelukkig nieuwjaar“, İspanyolcada ; “Feliz año nuevo“, Fransızcada; “Bonne année“, İtalyancada “Felice Anno Nuovo or Buon anno“, ve benzere bazı dillerde yapılmış. Fakat bazı dillerde olmaması bizi üzdü diyebiliriz.


Facebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

LG G6’nın Yeni Görüntüleri Sızdı YAZGİG’18 28 Nisan’da meraklılarını bekliyor! Vodafone Freezone Kafama Göre bedava internet paketleri Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı mı? Neden takipten çıkardı? İstanbul’da İnternet Ücretsiz Olacak! Ford Mustang GT “İyi Komşu Modu” ile Geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır