Far Cry 5, Steam üzerinde bazı ülkelerden kaldırıldı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Far Cry 5, Steam üzerinde bazı ülkelerden kaldırıldı
Far Cry 5, Steam üzerinde bazı ülkelerden kaldırıldı

Far Cry 5, Steam üzerinde bazı ülkelerde bulunmadığı ortaya çıktı.

Ubisoft‘un yakın zamanda piyasaya sürdüğü Far Cry 5‘e sahip olmak istiyorsanız ve Steam‘de bulamadığınız bir nedenle, endişelenmeyin. Çünkü yalnız değilsiniz. Raporlara göre, her ne sebeple olursa olsun, oyunun çoğu ülke için Steam‘den çekildiği görülüyor.

Etkilenen ülkeler arasında Hindistan, Çin, Endonezya, Filipinler, Singapur, Vietnam, Güney Kore, Yeni Zelanda, Hong Kong ve Tayvan bulunmakta. Steam‘de yeni oyunu bulmaya çalışıyorsanız ve bu yerlerden birinde yaşıyorsanız şanssızsınız demektir. Bunun yerine Ubisoft‘un Uplay mağazasıyla oyunu satın almanız gerekecek.

Far Cry 5, ilgili ülkede oyuna ilişkin lisans haklarına sahip olmaması nedeniyle bulunmuyor olabilir

Söylediğimiz gibi önceden sipariş için hazır olduğunda oyunun neden çekildiğinin belirsiz. Ancak NDTV’nin de belirttiği gibi bu, oyunun ilk defa çekilmemesi. Örneğin, Bandai Namco‘nun ülkede oyuna ilişkin lisans haklarına sahip olmaması nedeniyle Hindistan‘dan çekilen Dragon Ball FighterZ gibi. Muhtemelen bu Far Cry 5 için aynı anlaşma olabilir. Ancak Ubisoft‘un henüz yorum yapmadığı için bu konuda emin olamayız.

Her halükarda oyunun sonunda Steam‘e tekrar eklenip eklenmeyeceği hakkında şuan net bir bilgi veya fikir söylenemez. Eğer belirsiz bir vakit için beklemek ve görmek istemiyorsanız, Uplay bir sonraki en iyi seçim olacak.

İlginizi Çekebilir :  Super Mario 3 Günde 14 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı

Far Cry 5, Steam üzerinde bazı ülkelerden kaldırıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’un Akıllı Asistanın Adı Belli Oldu : Bixby Ücretsiz DSquad War Steam Key’i Antivirüs Programlarına Baş Kaldıran Milli Antivirüs Programı : Dev Secure Facebook bizleri dinlemek amacıyla kullanabileceği patent aldı Çin’in 24 Milyar Dolarlık Oyun Pazarında Yeni Rakip: Rastar Games Ünlü Motovlogcu Altın Elbiseli Adam Hayatını Kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır