FIFA Mobile, Android ve iOS İçin İndirilmeye Başlandı!

Ana Sayfa » Android » FIFA Mobile, Android ve iOS İçin İndirilmeye Başlandı!
FIFA Mobile, Android ve iOS İçin İndirilmeye Başlandı!

Futbol severler, EA Sports’ın tarafından uzun vakittir marketlere sunmasını beklediği son oyun FIFA Mobile’a nihayet kavuştu. Bazı önemli özelliklerle beraber 30 lig, 650 takım ve 17 bin gerçek oyuncudan oluşan oyun, otantik bir futbol tecrübesi sunuyor.

Ayrı olarak FIFA Mobile ilk sefer diğer oyuncularla beraber sohbet edilmesine, birbirlerine armağanlar gönderilmesine ve global çapta bir futbol topluluğu oluşturulmasına imkan sağlıyor.

unnamed

Önceden yapılan resmi izahlar, oyunun Eylül ayı başında marketlere dağıtılacağı yönündeydi. Buna neden olarak ise kimi oyuncuların oyunu indirdikten sonra yaşadıkları meselelerin ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmaların bu güne kadar devam etmesi gösteriliyor. Çünkü oyunu indiren kimi kullanıcılar, oyunun durduk yere çöktüğü ve performansıyla alakalı problemler olduğu gerekçesiyle yakıntılarda bulunmuşlar. Lakin bir futbol sever olarak indirdiğim oyunda rastgele bir meseleyle karşılaşmadım.

FİFA MOBİLE – ANDROİD

FİFA MOBİLE – APP STORE


FIFA Mobile, Android ve iOS İçin İndirilmeye Başlandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yerli Otomobilin İlk Modeli Sunulacak! YouTube, Videoyu Ekran Boyutuna Göre Dinamik Olarak Uyarlayacak Mozilla Logosunu Değiştirdi Avrasya Tüneli’nin İsmini Halkın Önerisine Sunuldu Yerli Antivirüs Chomar Çekilişinin Sonuçları Belli Oldu Ortak İnternet Kullananlara BTK Tarafından SMS Doğrulaması Getiriliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır