Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ortaya çıktı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ortaya çıktı
Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ortaya çıktı

Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgiler Epic Games tarafından paylaşıldı.

Fortnite: Battle Royale‘ın 2.sezonu neredeyse bitti. Bu yüzden bu yeni popüler oyuna başlamak için erken ve kararlı bir adım olacak. Sezon 2, 21 Şubat‘ta sona eriyor. Sezon 3’ün resmi başlangıç ​​tarihine sahip değil. Ancak Sezon 2’nin bitişinden kısa bir süre sonra geleceğini varsayabiliriz. Epic, Sezon 3 Battle Pass ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya koydu.

Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği neler içermekte?

Duyuruda, Fortnite 3.Sezon’da 30 ekstra kademe olduğu ve bunların toplamı 100’e çıkarıldığı, yani oyuncuların kilidini açması için daha fazla öge olduğu anlamına geldiği açıklandı. Sezon 2, oyunculara 46 yeni kozmetik ürünün kilidini açma fırsatı verdi. Ancak sezon 3, kıyafetler, emotörler ve kaykaycılar da dahil olmak üzere 76 ögenin kilidini açmasıyla bunu artıracak. Bir önceki savaş geçişinde görülen eşyaların yanı sıra, arka kanama, skydiving fx izleri ve yükleme ekranları da dahil olmak üzere yeni ürünler eklendi. Weekly Challenges ayrıca, oyuncuların her hafta tamamlayabileceği yedi zorluktan oluşan ve oyuncuların daha hızlı katların kilidini açmasına izin veren 3. sezona eklendi.

Fortnite 3.Sezon Battle Pass ne zaman yayınlanacak?

Yeni Fortnite Battle Pass için resmi bir başlangıç tarihi henüz kesinleşmedi, Epic Games bu hafta Fortnight Battle Pass‘u başlatmasını bekleyebiliriz dedi. Sezon 2, 21 Şubat Çarşamba günü sona erecek ve böylece oyuncular, sezonun üçünü aynı gün ya da 22 Şubat Perşembe günü piyasaya çıkacaklarını bekliyorlar. Çünkü Epic Games genellikle haftalık güncellemelerini gerçekleştiriyor.

Bir Battle Pass nasıl satın alınır ve bunun maliyeti nedir?

Battle Royale‘de dolaşarak Battle Pass sekmesini seçerek oyun içindeki Fortnite Battle Pass ürününü satın alabilirsiniz. Buradan 950 V-Bucks‘a mal olacak Battle Pass‘u satın alma seçeneğiniz var, bu da 7 euro/10 dolar civarına geliyor. Alternatif olarak Battle Pass‘u ve ilk 25 katmanı içeren, 2,800 V-Bucks (yaklaşık 17 euro/25 dolar) tutarındaki Battle Bundle‘ı satın alabilirsiniz. Battle Pass‘u satın aldıktan sonra bir takım ödülleri anında alacaksınız. Sonrasında oyunu oynayarak ödüllendirme aşamalarını ilerleyerek daha fazla kilidini açmaya devam edebilirsiniz. Battle Pass içindeki katmanların kilidini oynamaksızın açmak isterseniz, her bir katmanın kilidini 150V-Bucks karşılığında için ayrı ayrı kaldırabilirsiniz.


Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ortaya çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Netflix’in 125 milyon aboneye ulaştığı ortaya çıktı Fortnite’ın yeni güncelleme detayları ortaya çıktı CNN haberlerini sanal gerçeklikle sunmaya başladı Boğaziçi Bilişim Ödülleri ’17 sahiplerini bulacak YouTube resmi sanatçı rozeti dağıtmaya başladı Google Home Asistanına Telefon Görüşme Özelliği Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır