Fortnite’ın yeni güncelleme detayları ortaya çıktı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Fortnite’ın yeni güncelleme detayları ortaya çıktı
Fortnite’ın yeni güncelleme detayları ortaya çıktı

Yakın zaman önce PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ı 3.4 milyon anlık oyuncu sayısı ile geride bırakan hayatta kalma oyunu Fortnite‘dan yeni güncelleme notları geldi.

Yeni oyun tarzlarını, yeni ayar seçeneklerini ve kullanılacak yeni ögeleri içerecek şekilde hazırlanan oyunun yeni güncellemeyle detaylar ortaya çıktı. Epic Games, bu yeni güncellemeler ile oyuncular için yeni bir ivme kazanmaya ve oyuncuların sıkılmadan oynamasına yardımcı olmak için hazırlanmış bir çok ayrıntıya dikkat çekti.

Fortnite’a gelen yeni güncelleme neleri içermekte?

Epic Games’in açıklamasına göre toplamda 5 yeni oyun modu gelecek. 1.si geçtiğimiz aylarda eklenen 50 vs 50 mdou idi. Bunun haricinde 4 yepyeni mod biz bekliyor olacak. Süre kısıtlamalı modlar ile birlikte Epic’in blog yazılarında bahsedilen diğer yeni modlar arasında, harita boyutunda bir azalma, daha kısa turlarda tekrar işlenmiş Blitz modu, takım büyüklükleri 50v50 ve mangallar arasında olan modlar ve “The Floor is Lava” modu beklenen modlar arasında.

Ay içinde gelecek bir başka özellik, Fortnite konsol oyuncuları için isteğe bağlı bir 60 fps modu oluyor. bu ayarın hem PS4 / PS4 Pro hem de Xbox One / Xbox One X anlamına gelen tüm konsol donanımı üzerinde bulunması olacak. Epic, “Bu 60 fps modu, kayıp oranını en aza indirirken kare hızını en üst düzeye çıkarmak için her konsola göre ayarlandı.” Geliştiriciler, lobide bekleme ve bir maç başlatma arasındaki yükleme sürelerini azaltmaya çalıştıklarını belirtti. Ayrıca yeni gelen silahların düzenlenmesi yapıldı. Ayrıca SMG lerin kaldırılması da bekleniyor.


Fortnite’ın yeni güncelleme detayları ortaya çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Whatsapp Yeni Güvenlik Özelliği Ekledi! Android Oreo dağıtımı Şubat ayından bu yana yüzde 400 arttı Facebook yemek siparişi özelliği geldi Vodafone bedava internet nasıl yapılır? 2019 ücretsiz kampanyalar İnternet’te Hangi Sitede Ne Kadar Zaman Harcadığınızı Görün Mercedes ve Bosch otonom taksilerini test edecekler

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır