FSM Vakıf Üniversitesi Siber Güvenlik Kampı Düzenliyor!

Ana Sayfa » Gündem » FSM Vakıf Üniversitesi Siber Güvenlik Kampı Düzenliyor!
FSM Vakıf Üniversitesi Siber Güvenlik Kampı Düzenliyor!

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin desteği ile düzenlenecek olan siber kampın başvuruları başladı.

“Geleceğin Siber Kahramanlarını Arıyoruz!” sloganı ile yola çıkan etkinlik tamamen ücretsiz olacak.3 gün sürecek olan kampın içeriği oldukça kaliteli ve yoğun.Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi‘nde düzenlenecek olan siber güvenlik kampının kontenjanı sınırlı.30 kişi ile sınırlandırılan kontenjana en uygun seçilen kişilerin seçilmesi bekleniyor.

11-13 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi aracılığı ile yapılıyor.Kampın liselilere özel yapılması ile gençlerin siber güvenlik konusunda bilinçlenmesi ve bilgi birikimlerinin artması için büyük bir fırsat doğuruyor.

Kampın İçeriği Nasıl Olacak?

3 gün sürecek olan kampın eğitim detayları aşağıda ki görselde ki gibi ;

Başvurular Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11-13 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek olan kampın kontenjanlarının sınırlı olmasından dolayı belirtilen tarihe kalmadan başvuru yapılması gerekiyor.Eğer sizde lise çağında iseniz bu kampa başvuru yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak siber güvenlik kampı başvuru sayfasına erişebilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

FSM Vakıf Üniversitesi Siber Güvenlik Kampı Düzenliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıfır Bir dizisini izlemek isteyenler Blu TV’ye akın etti Babası İçin Geliştirmiş Olduğu Cihaz, Dünya Birincisi Oldu 3700 Yıllık Tablette Trigonometri Tablosu Çıktı Yeni Apple iPad artık mağazalarda mevcut! Samsung patenti katlanabilir bir OLED ekranı işaret ediyor Mr. Robot 3. sezon başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır