Galaxy Note 7 Modelleri Satışları Durduruldu

Ana Sayfa » Gündem » Galaxy Note 7 Modelleri Satışları Durduruldu
Galaxy Note 7 Modelleri Satışları Durduruldu

Aradan fazla zaman geçmeden bir kaç zaman sonra ortaya çıkan patlama haberlerinden dolayı Samsung, Note 7 modellerinin satışını durdurarak geri çektiğini açıkladı.

Son günlerde Samsung Note 7 modellerinde patlama haberlerinden çıkmasından dolayı Samsung, yaptığı resmi açıklama ile cihazları geri çağırdığını açıkladı. Yaklaşık 1 ay önce ne kadar ilgi çekip beğeni alsa da, bazı modellerinde batarya sorunu olduğuna dair haberler çıkmıştı. Dün itibarıyla bu konu hakkında araştırmaların yapıldığını belirten Samsung, bugün resmi bir açıklama dile getirildi.

Yapılan açıklamada şu ana kadar 24 cihazla ilgili böyle bir sorun hakkında rapor aldıklarını ve kullanıcıların sağlığı gibi ötürü şeyler için Galaxy Note 7 satışlarını durdurduğunu açıklayan firma, şuana kadar satılan Note 7 modellerini de geri çağırıyor.

patlayan-note7

Daha önce aktarılan bilgilere göre Samsung şirketinin toplamda 2.5 milyon Galaxy Note 7 sattıkları bilgisini kendilerinden duysak da tüm Galaxy Note 7 modellerimi kapsıyor, bunun hakkında herhangi bir bilgi verilmemiş olsa da üretilen bir çok ürün için Samsung bunu çok fena karşılayacağı kesin.

Ama bir çok satın alam sonucu , Samsung bir çok kullanıcıya Note 7 modellerinden ulaştırdığı için kullanıcıların güvenliği ve karşılaşacakları olumsuz olaylardan ötürü iade edilecek telefonların yeni bir sürüme geçince kullanıcıya yeni model olarak verileceği tahmin ediliyor. Böyle bir olay olmaz ise de telefonları yeni bir sürüm kazandığı halde kullanıcıların eline ulaşmayacak yeni telefonlar için Samsung çok kötü karşılanabilinir.


Galaxy Note 7 Modelleri Satışları Durduruldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıfır Bir 5. sezon ne zaman başlayacak? Tarihi belli oldu mu? DJI bir inşaat firmasına 1000 özel drone tedarik edecek Türkiye’nin İlk Yerli Metrobüsü Üretildi Facebook’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor Google 2016’da 900 Milyondan Fazla Korsan Linki Kapattı Suicide Simulator Ücretsiz Steam Key’i

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır