GameX 2017 için Bilet Satışları Başladı

Ana Sayfa » Gündem » GameX 2017 için Bilet Satışları Başladı
GameX 2017 için Bilet Satışları Başladı

GameX 2017 uluslararası dijital oyun ve eğlence fuarı, bu yıl önceki yıllara göre daha eğlenceli geçecek.

Uluslarası dijital oyun ve eğlence fuarı, geçtiğimiz her yıl için dahada büyüyerek güzel bir sosyal atmosfer yaratmakta. Bünyesinde çeşitli teknoloji şirketlerinin ürünlerinin ücretsiz olarak kişilere deneyim kazandırırken bir yandan da kişilere sosyal ortam içerisine sürüklemekte. Son yıllarda YouTuber ve Streamer olan kişilerin yoğun ilgisiyle de fuara olan ilgide bunla oranla artmış durumda. Geçen yıla göre biraz daha erken başlayacak olan fuar, toplamda 3 günlük bir serüvenin ardından sona erecek.

GameX 2017 nerede olacak?

GameX bu yıl her zamankinden daha büyük alanla 120.000 metrekareye sahip olan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecek. Fuarın geçen yıla göre biraz daha büyük olması yeni etkinlikleri de beraberinde getiriyor.

Fuar hangi tarihler arasında gerçekleşecek?

Geçen yıla göre kapılarını daha erken aralayacak olan fuar, 14-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşip 3 günlük bir sürükleyici serüvenin ardından kapılarını kapatacak.

GameX 2017 için bilet satışları başladı

Daha önceki haberimizde bilet satışlarının henüz başlamadığını bildirmiştik. Şimdi ise günler öncesinden bilet satışlarının başladığını görebiliyoruz. Eğer sizde gitmek istiyorsanız, bilet detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yıl daha çok etkinlik olacak

Diğer yıllara göre daha kapsamlı etkinlikler yer alacağı fuarda cosplay, turnuvalar, robot savaşları,  konferanslar, atölye çalışmaları, B2B, con alanı ve sanal gerçeklik etkinlikleri yer alacak. Tabi yine her zamanki gibi, fuarda belirli markaların ürünleri de kişilerin ellerinden geçerek deneyim kazanacak.

Özellikle bu yıl etkinliklerinde robot savaşları, atölye çalışmaları, e-spor turnuvaları ilgi çeken alanlardan olacak. GameX, bu sene ESL ile güçlerini birleştirerek unutulmaz bir turnuva serisine imza atacak. Yapılacak olan online elemelerden sonra final karşılaşmalarının offline olarak oynanacağı turnuvaların duyurusu için takipte kalınması önerilir. Henüz e-spor için elemeler ne zaman başlayacağı vb. bilgiler daha yer verilmedi.

Bu yıl biraz daha erken başlaması eğitim yılının hemen öncesinde gerçekleşecek olması birçok genç için okul öncesi eğlence yeri olacak. Önceki yıllara bakacak olursak oyun fuarı bu yıl birçok sürprizlerle karşımızda olacak.


GameX 2017 için Bilet Satışları Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Şimdi de Japonya’dan Vergi Cezası Yedi! Ücretsiz SMACKHEAD Steam Key’i Kullanışlı En İyi 20 Android Uygulaması Arkadaşlarınızı Fake İnstagram ile Trolleyin! Yeni Audi A8 yollara çıkmaya hazırlanıyor Tesla Model 3’ün Anahtarı Olmayacak !

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır