GameX 2017’de Papara Büyük İlgi Gördü

Ana Sayfa » Gündem » GameX 2017’de Papara Büyük İlgi Gördü
GameX 2017’de Papara Büyük İlgi Gördü

Bu sene GameX oyun fuarında stand açan Papara büyük ilgi ile karşılandı.

Papara bu sene büyük ve avantajlı yönleriyle güzel bir başlangıç ile büyük ilgi toplamıştı. Dijital cüzdan işlevi gören hizmet, birçok internet kullanıcısı için farklı yönlerden birçok imkan sağlamakta. İninal’den sonra çıkan hizmet PayPal kadar etki alanı olmasa da İninal’in avantajlarını ve fonksiyonlarını bir çöpe atmayı başardı.

Dijital bir cüzdan görevi gören hizmet, hem dijital hem de günlük yaşantımızda önemli hizmeti bulunmakta.

  • Para yükleme yöntemi olarak banka hesabı ve ATM’den yapabilirsiniz.
  • Cep telefonuna, e-posta adresine ve hesap numarasına para gönderebilirsiniz.
  • En avantajlı kısmı hesabınızdaki parayı banka hesabına yatırabilir veya ATM’den paranızı çekebilirsiniz. İninal‘de bu özelliğin olamaması en büyük dezavantajıydı.

Papara GameX standında birçok genç kart sahibi  oldu

Kartını çıkartan dijital cüzdan, bu seneki GameX 2017 içinde standına birçok genç tarafından büyük ilgi gösterildi. Her iki cüzdan hizmetinin sonucunda Papara büyük bir adım atarken İninal’in standı çok az bir ilgiyle karşı karşıya kaldı. Birçok genç her iki cüzdanın hizmetlerinden yararlanmak için stand yerlerinde kayıt yaptı.

 


GameX 2017’de Papara Büyük İlgi Gördü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Anonim Anonim15 Eylül 2017

Etkinlik çok güzeldi bence bütün standlara olan ilgi hepsiyle aynı bire birdi pek farkı olduğu söylenemez. Fakat Papara’da yine bir yoğunluk gördüm sayılır.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Acer’in ürettiği ilk Chrome OS destekli tablet ortaya çıktı Mesajlaşma uygulaması Imo, 500 milyon yüklemeyi geçti Samsung 49 inç büyüklüğünde oyun monitörü yaptı Apple, Bose SoundLink Micro hoparlörünü satışta sundu Güne Başlamanın En Huzurlu Yolu : Sleep as Anroid Note 5 (Wipe) Format Atma İşlemi Nasıl Yapılır ?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır