Gboard Klavye Artık Android’te

Ana Sayfa » Android » Gboard Klavye Artık Android’te
Gboard Klavye Artık Android’te

Google’ın Gboard klavyesi bir süre IOS platformlarından yer aldıktan sonra nihayet Android platformuna da geçiş yaptı.

Google‘ın klavyesi olan Gboard, bir süredir IOS platformlarında yer almıştı fakat Android platformlarına geçiş yapmamıştı.Ardan bir süre sonra Android platformuna geçiş yapan Gboard klavye, içerisinde harika özellikler barındırıyor diyebiliriz.

Gboard klavye ile yapabileceklerimiz bir çok işlev var. Bunlar; uygulamadan çıkmadan Google‘da arama gerçekleştirme, metin tahmini, uygulamadan çıkmadan yakındaki yerlerin konumunu alma, GIF arama, simge ikonları gönderme gibi daha bir çok işlevsel özellik içeriyor.

İçerisinde dikkat çeken bir kaç özellikten söz edersek harflerin üzerinde parmağımızı kaydırarak kelime girme, kelimeleri, sil tuşundan sola kaydırarak silme gibi bir kaç tane özelliği harika özellik olarak sıralayabiliriz.

 


Gboard Klavye Artık Android’te - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook, dijital eğitim merkezleri açacak Özelliklerine göre en iyi SSD’ler 2018 PlayStation Plus Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi Alibaba, E-ticaret Şirketine 1 Milyar Yatırım Yapacak Polis Cinayet Kurbanının Parmağını Klonladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır