Gears of War 4’e Büyük Güncelleme

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Gears of War 4’e Büyük Güncelleme
Gears of War 4’e Büyük Güncelleme

Gears of War serisinin ana yapımcısı Epic Games her ne kadar oyunu devamını getirmeden vazgeçseler de Microsoft Game Studios ‘Gears of War 4’ 2016 yılının Ekim ayında piyasaya çıkarmıştı.

Oyunun içerisinde bulunan Horde adlı mod da oyun severler tarafından oldukça sevilmişti ve ilgi çekmişti. 6 Haziranda çıkacak olan oyun genişleme paketi ile oyuncular daha fazla eşyayı elde edebilecek. Arıca haritaya ve Horde modu için zorluk seviyelerine sahip olabilecek.

Gears of War

Gears of War

Oyunu hala almamış olanlar için Xbox One ve PC platformlarında ücretsiz olarak deneyebilecekler. Tabi bu süre 9-15 Haziran ile sınırlı olacak. Deneme sürümünden sonra oyunu satın alanların ilerlemeleri oyuna taşınabilecek ve bir kaybınız olmayacak.

Peki Bu Ek Paket İle Gears of War 4 Oyununa Yenilikler Gelecek ?

Hem hikaye hem de Horde moduna “Inconceviable ve Ironman” adlı iki yeni zorluk seviyesi geliyor. Bu zorluk seviyelerinde oyuncuların sadece tek bir canı olacak ve oyunun heyecanını arttıracak. Rise of the Horde ismiyle açıklanan genişleme paketi her sınıf için üç adet olmak üzere 15 ayrı yeni yetenek getiriyor.

Çoklu oyunculu moduna da serinin ikinci oyununda yer alan Avalanche haritası ve üçüncü oyununda yer alan Rust Lung haritası da bu paket ile yeni oyuna dahil oluyor. Kısa sürecek olan deneme sürümünde oyuncular hikaye modunun ilk bölümünü, Horde modu ve klasik çok oyunculu modu oynayabilecekler oyun severler.

 


Gears of War 4’e Büyük Güncelleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Kullanıcıları İstemediği Kategorideki Reklamları Engelleyebilecek Sony 1000 FPS Video Kaydı Yapan Sensör Üretti Dünyanın en büyük amfibi uçağı ilk uçuşunu tamamladı Yurtdışından Alışveriş Yapmak : Aliexpress (REHBER) Facebook’ta En Çok Beğeniye Sahip 10 Sayfa Fortnite mobil hangi cihazlarda oynanabilecek? Uyumlu telefon listesi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır