Gelecek büyük Windows 10 güncellemesi için isim belirlendi

Ana Sayfa » Yazılım » Gelecek büyük Windows 10 güncellemesi için isim belirlendi
Gelecek büyük Windows 10 güncellemesi için isim belirlendi

Gelecek olan yeni büyük Windows 10 güncellemesi için yeni isim belirlendi.

Microsoft‘un bir sonraki büyük Windows 10 güncellemesini ne arayacağını merak ediyorsanız, yeni bir rapor şirketin “Spring Creators Update.” olarak adlandırılacağını söylüyor. Böylece, Creators Update takvimini yeniden kullanacak. Güncelleme, içerik oluşturuculara yönelik bazı yeni özellikler getirecek. Microsoft, resmi olarak bir sonraki büyük Windows güncellemesini henüz resmen tanımlamadı. Ancak Spring Creators Update‘in şu anda gelecek olan güncellemenin olduğuna inanması için yeterli kanıt var.

Windows 10 “Spring Creators Update” ne gibi özellikler sunacak?

İlk İçerik Creators Update, 2017 baharında Microsoft tarafından başlatıldı. Şirket, geçen yıl Fall Creators Update ile bunu takip etti. Şirketin bu taklitle uğraşmayı planladığını görmek neden şaşırtıcı değil. Spring Creators Update, ilk defa Microsoft blog gönderilerinde birkaç ay önce görüldü, ancak şirket, bir sonraki büyük güncellemenin resmi adı olarak hiç bahsetmedi. Ancak, Spring Creators Update uygulamasına yapılan başvurular artık Windows 10 işletim sisteminin kendisinde tespit edilmiştir.

Şirketin önümüzdeki ay Spring Creators Güncellemesini HDR Desteği ve Zaman Çizelgesi gibi birçok yeni özellik ile piyasaya sürmesi bekleniyor. Zaman Çizelgesi özelliği başlangıçta geçen yıl serbest bırakıldı, ancak gecikti. Yeni güncelleme ayrıca bazı kullanıcı arayüzü için ince ayarlar getirecek.

 


Gelecek büyük Windows 10 güncellemesi için isim belirlendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Aquila İlk Uçuşlarını Gerçekleştirdi Yüzlerce Küresel Elektrik Sistemi Ele Geçirildi! Yahoo Sahte Çerez Saldırıları İle İlgili Bilgi Verdi Google Chrome Materyal tasarım nasıl kullanılır? En iyi ücretsiz VPN hizmetleri 2018 BMW elektrikli otomobil üretimini durdurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır