Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne?

Ana Sayfa » Sanat » Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne?
Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta bu hafta yine izleyicileri ekran başına kitleyeceğe benziyor. İzleyiciler şimdiden yeni haftada neler olacağını merak ediyor. Bizler de Web Takibi ekibi olarak yeni hafta yarışmacılarını sizler için araştırdık. Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir sorusunun yanıtını sizler için bulduk. Rümeysa Aydın kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne sorusuyla ilgili merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir?

Gelinim Mutfakta yeni haftaya hızlı bir giriş yaptı. Yeni yarışmacılardan Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın dikkat çekmeyi başardı. Şimdi izleyiciler Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir sorusuna yanıt arıyor. İşte cevabı…

Rümeysa Aydın, 24 yaşındadır. 22 yaşında evlenmiştir. Eşiyle 1,5 yıldır evlidir. Şu anda üniversite eğitimine devam etmektedir. İktisat bölümünü okumaktadır. Aslen Trabzonludur. Ailesi orada yaşamaktadır. Eşi futbolcudur.

Gelinim Mutfakta yarışma konusu nedir?

Fatih Ürek’in sunumu ile haftaiçi her gün 15:45’te izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek’in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.


Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Suriyeli mültecileri anlatan oyun: Bury Me, My Love Messenger’da Reklam Dönemi Başlıyor! Facebook’un yeni ofisi 800 kişiye istihdam sağlayacak Kaspersky Lab ABD’deki bir ofisini kapatıyor Android 8.0, Moto X4 Android One Edition’a geldi Samsung’dan modüler tasarıma sahip ArtPC serisi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır