Google, Drive Uygulamalarının Eski Sürümlerine Son Verecek

Ana Sayfa » Yazılım » Google, Drive Uygulamalarının Eski Sürümlerine Son Verecek
Google, Drive Uygulamalarının Eski Sürümlerine Son Verecek

Google, 3 Nisan‘dan itibariyle Android ve IOS platformlarında yer alan Drive uygulamaların eski sürümlerini tamamen kaldıracak.

Google‘ın alt uygulamaları olan Drive, Dökümanlar, E-Tablolar, Slaytların eski sürümleri kaldırılacak. Tam olarak ne sebeple bu uygulamanın yürütüldüğü bilinmese de yakın tahminde bulunursak eski sürümlerin yeterince gelişmemiş ve ufak sorunların olması Google için fazla rahatsız edici durum olarak en güncel sürümleri tercih ettirmek amaçlı yapmış olduğunu düşünüyoruz.

Google, 1 Mart‘tan başlayarak kullanıcılar uygulamaları kullanmak istiyorlarsa yükseltmeye zorlamak isteniyor. En büyük sorun çıkaracak problem ise donanım yönünden iyi sayılmayan cihazlar için kötü olacağı belli. Donanım yönünden iyi olmayan kullanıcıların cihazlarında en büyük problem depolama alanında dolma veya az yer kalmasıyla birlikte çökmelerin meydana gelecek olması nedeniyle güncelleme yapıp yapmama arasında kararsızlığa düşecekleri kesin.


Google, Drive Uygulamalarının Eski Sürümlerine Son Verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple İPhone 6 Plus İçin Onarma Programı Başlatacak! Mercedes-Benz, Tesla Energy’e karşı yenik düştü Google ve NASA, gezegen arayışında yapay zeka kullandılar Hornet uygulamasından hemcinsiyle ilişkiye girip gasp yaptı İran’da Clash of Clans’a Yasak Getirildi Bilişim Vadisinde Son Durum

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır