Google Duo 100 Milyon İndirmeye Ulaştı!

Ana Sayfa » Gündem » Google Duo 100 Milyon İndirmeye Ulaştı!
Google Duo 100 Milyon İndirmeye Ulaştı!

Google Duo bugün itibariyle 100 milyon indirmeye ulaştığı ve yükselmeye devam ettiği görüldü.

Google, Duo adlı mesajlaşma uygulamasını çıkarttığından bu yana yoğun ilgi duydu. Hatta ilk yayınladığı hafta 5 milyon indirmeye ulaşmış hızla yükselişe geçmişti. Şimdi ise 100 milyon basamağını geçerek devam eden bir yükseliş içerisinde olduğunu görüyoruz.

Google Duo ne işe yarıyor, nasıl kullanılıyor?

Uygulamadan birazcık söz edersek sadece görüntülü aramalarda kullanılan Google Duo, az yer kaplamasıyla da birlikte işlevsel olarak kullanılmakta. Kurulumu da bir o kadar basit olmasıyla bir telefon onayı ile kayıt yapmış oluyorsunuz. Daha sonrasında “Video görüşmesi”ne tıkladığımızda otomatik olarak rehberinizi otomatik olarak listeliyor. Daha sonrasında aramak istediğiniz kişiye tıklayıp kaliteli bir arama gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi karşı tarafta da Duo uygulamasının yükle olması gerekli. Ekstra bir özelliklerden birisi ise Tık Tık özelliği. Bu özellik ile karşı taraf görüşmeye yanıt vermeden önce sizi görüp ona göre yanıt verebiliyor.

Google Duo özellikle görüşmelerde gelişmemiş WhatsApp görüntülü aramanın yanı sıra Skype gibi uygulamalara da meydan okuyor. Skype 500 milyon indirmeye sahip olup Duo‘nun sadece 5 katı indirmesine sahip, fakat Duo uzun sayılmayacak bir sürede 100 milyon indirmeye ulaştı.


Google Duo 100 Milyon İndirmeye Ulaştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ortaya çıktı Twitter, Sahte Haber ve Rahatsız Edici İçerikler için Özellik Deniyor TP-LINK’in Logosu Değişti Galaxy S8, MWC 2017’de Yer Almayacak Apple Şimdi de Japonya’dan Vergi Cezası Yedi! Tesla, geçici olarak Model 3 üretimini durdurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır