Google Görsellere Yeni Özellik

Ana Sayfa » Gündem » Google Görsellere Yeni Özellik
Google Görsellere Yeni Özellik

Google görsel arama servisine “Kaydet” ve “Kaydedilenler” olarak 2 farklı buton ekledi.

Sıkça kullanılan görseller bölümü Google için önemli bir servis.En çok kullanılan servislerinin başında gelen Google Görseller eksik olan ve gelmesi ile büyük kolaylık getiren bir özelliğe kavuştu.

google-gorseller-kaydet-ozelligi

Nisan 2016’da Save to Google isminde bir tarayıcı eklentisi duyuran Google kullanıcıların gezdikleri siteleri kaydetmelerine imkan sağlıyordu.Kaydettiği içeriklere ise google.com/save adresinden ulaşabiliyordu.

Google Görseller‘e gelen yeni özellik bu Save to Google eklentisi ile benzer özellikte.Kaydetme özelliği aynı sisteme entegre edilmiş durumda.Bu eklentiyi kurmadan kaydet seçeneğine tıklarsanız kaydetmiş olduğunuz resimi google.com/save adresinden görebilirsiniz.

google-gorseller-kaydet-ozelligi1

Google Görselller‘e gelen özellik sadece bilgisayar için geçerli değil.Gelen özelliği mobil cihazınız üzerinde de görebilir ve kullanabilirsiniz.

google-gorsel-kaydet

Kaydetme fonksiyonunu sürekli kullanan kullanıcıların çok işine yarayacağını düşünüyoruz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Google Görsellere Yeni Özellik - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

bahçeşehir çilingir11 Kasım 2016

teşekkürler hocam güzel oldu bu

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Battlefield 1 için aylık güncellemeler sona erecek Bill Gates Alzheimer’a karşı 100 milyon dolar yatırım yapacak Bakış Açımızı Değiştirebilecek Uygulama : TED Kaspersky Lab siber güvenlik yarışması düzenliyor Türk Telekom 30GB’a kadar ücretsiz internet dağıtıyor! Google Yalan Haberlere Karşı Yeni Dönem Başlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır