Google Haritalara Yeni Güncelleme Geldi

Ana Sayfa » Yazılım » Google Haritalara Yeni Güncelleme Geldi
Google Haritalara Yeni Güncelleme Geldi

Google Haritalara gelen yeni güncellemeyle birlikte liste özelliğini başlattı.

Şirket bugün Haritalar uygulamasına getirmiş olduğu yeni özellikle favori yerleri kaydetme ve paylaşma imkanı sundu. Yeni gelen özelliklerle birlikte yerleri kaydedebilecek arkadaşlarınızla paylaşa bileceksiniz. IOS ve Android platformuna Haritalara gelen güncellemede üç farklı liste türü var. Bunlar favoriler, yıldızlı yerler ve gittiğiniz yerler olarak üç farklı liste türünden oluşuyor.

Listelerin paylaşımlarına imkan veren güncellemeyle birlikte başkalarını da takip edebileceksiniz. Bunların yanında herkese açık, gizli veya bir bağlantıyla paylaşılan kendi özel listelerinizi de oluşturabilirsiniz. Geçtiğimiz sonbaharda, Google’ın güçlü kullanıcıları Google Yerel Rehberleri’nden beri bu özellik test edildi. Bir yandan sosyal bir mekan havası verme çalışmaları da göz kırpmıyor değil.

Özelliği kullanabilmek için bir konumu işaretledikten sonra kaydet butonuna basarak ayarlamış olduğunuz veya açacağınız yeni listeye ekleyin. Listeleri görüntülemek için uygulamadaki yerler bölümüne gidebilirsiniz. Ayrıca listelerinizi sosyal ağlar, messenger uygulamaları, SMS yoluyla da başka kişilerle de paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca kaydetmiş olduğunuz yerleri internet sorunu olmadan istediğiniz her yerde görüntüleme imkanı sunuldu.

 


Google Haritalara Yeni Güncelleme Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Arakan’da ki Zulüm İçin İmza Kampanyası Başlatıldı Facebook Reklamlı Video Dönemini Başlatıyor Twitter Artık Lite Versiyonuyla Daha Hızlı Apple Güney Kore’de Mağaza Açacak LG, ucuz K serisi telefonlarını yeni donanımla güncelleştiriyor Facebook, Messenger’dan Instant Articles Platformu Kaldırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır