Google Maps’e Yeni Güncelleme

Ana Sayfa » Yazılım » Google Maps’e Yeni Güncelleme
Google Maps’e Yeni Güncelleme

Google bugün yayınladığı güncelleme ile Google Maps‘e yeni özellikler getiriyor.

Bu güncellemenin yaptığı birkaç şey var, ancak en dikkat çekici eklemelerden biri, rotayı bildiğiniz zaman bile “Real Time” gidip gelme bilgileri. Google Maps‘e küçük çaplı bir değişiklik yaparak yeni bir alt gezinme çubuğu ekledi. Burada, restoran tavsiyeleri, seyahat süresi evleri ve toplu taşıma bilgileri bulabilirsiniz. Google Maps‘deki Rehber sekmesine dokununca, “en iyi yemekler”, “ucuz yemekler” veya “iş yemekleri” gibi kategorilerle kolayca etiketlenecek restoran ve barların listesini bulabileceksiniz. 

Çevrenizdeki görüntülere bakabilir veya neyle uğraştığınızı anlamak için mahallenin hızlı bir tanımını okuyabileceksiniz. Ayrıca kaydettiğiniz adreslerden, bir sonraki otobüs veya herhangi bir toplu taşıma aracının ne zaman geleceği konusunda bilgiler toplayabilecek. Yeni gezinme çubuğu, Maps ana ekranının alt kısmındaki eski bir çubuğun yerini alarak alanınızı keşfetmenizi sağlıyor.

Dönüşüm Sekmesi”  buraya tıklayıp yolculuklarınız için gerçek zamanlı trafik bilgileri sunan sürüş modunu açabilirsiniz. Bu bilgilere adım adım yönergeler olmadan verildiğinden, gidiş şeklinizi zaten bildiğiniz zaman anlamak için iyi bir yöntemdir.


Google Maps’e Yeni Güncelleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IOS 10.3, Daha İyi Hizmet İçin Bilgilerinize Erişim Sağlayacak Başlıca iOS 11 sorunları ve çözümleri Nokia Yeni Nesil Cihazlar İle Piyasaya Geri Dönüş Yaptı Gmail Açığı Buldu! Çin’e Devasa DDoS Saldırısı 227 Saat Sürdü STM ve Turkcell Sanayide Dijital Dönüşüm için Güçlerini Birleştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır