Google Maps’e Yeni Güncelleme

Ana Sayfa » Yazılım » Google Maps’e Yeni Güncelleme
Google Maps’e Yeni Güncelleme

Google bugün yayınladığı güncelleme ile Google Maps‘e yeni özellikler getiriyor.

Bu güncellemenin yaptığı birkaç şey var, ancak en dikkat çekici eklemelerden biri, rotayı bildiğiniz zaman bile “Real Time” gidip gelme bilgileri. Google Maps‘e küçük çaplı bir değişiklik yaparak yeni bir alt gezinme çubuğu ekledi. Burada, restoran tavsiyeleri, seyahat süresi evleri ve toplu taşıma bilgileri bulabilirsiniz. Google Maps‘deki Rehber sekmesine dokununca, “en iyi yemekler”, “ucuz yemekler” veya “iş yemekleri” gibi kategorilerle kolayca etiketlenecek restoran ve barların listesini bulabileceksiniz. 

Çevrenizdeki görüntülere bakabilir veya neyle uğraştığınızı anlamak için mahallenin hızlı bir tanımını okuyabileceksiniz. Ayrıca kaydettiğiniz adreslerden, bir sonraki otobüs veya herhangi bir toplu taşıma aracının ne zaman geleceği konusunda bilgiler toplayabilecek. Yeni gezinme çubuğu, Maps ana ekranının alt kısmındaki eski bir çubuğun yerini alarak alanınızı keşfetmenizi sağlıyor.

Dönüşüm Sekmesi”  buraya tıklayıp yolculuklarınız için gerçek zamanlı trafik bilgileri sunan sürüş modunu açabilirsiniz. Bu bilgilere adım adım yönergeler olmadan verildiğinden, gidiş şeklinizi zaten bildiğiniz zaman anlamak için iyi bir yöntemdir.


Google Maps’e Yeni Güncelleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tesla Roadster’ın ‘Plaid’ moduna ait video yayınlandı Facebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik Galaxy Note 7 ABD Uçuşlarında Yasaklandı! Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı En Çok Nükleer Silaha Sahip Olan 9 Ülke Aşırı Akıllı Telefon Kullanımı İntihar ve Depresyona Yol Açıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır