Google Partners Yaz Okulu Başlıyor

Ana Sayfa » Gündem » Google Partners Yaz Okulu Başlıyor
Google Partners Yaz Okulu Başlıyor

Google geçtiğimiz günlerde Google Partners Yaz Okulu adlı kampüs açtı. Peki nedir bu kampüs ne işe yarar diyor iseniz dijital sektörle işe ilgileneler için on(10) numara önünüze sunulmuş bir nimet olarak algılayın. Google Partners Yaz Okulu‘nun amacı hem yeterli teknik donanıma sahip hem de gelecekte dünyaya şekil verecek trendleri takip eden “dijital farkındalığı” yüksek bireyler yetiştirmektir. Bu kampüsün size olacak en büyük yararı ise 4 günlük bir süreçten sonra Google AdWords sertifikasına sahip olmanızdır. Sınırlı sayıdaki kapüslere son başvuru yarın son olacaktır yani 25 Temmuz 2016’da başvurular son bulacaktır. Ayrıca kampüsün 4.günü Google Partners ajanslarıyla tanışabilecek sürpriz hediyeler kazana bileceksiniz.

googlekapüs

Tek dezavantaj üniversite altının katıla mamasıdır. (“Çok büyük haksızlık ve dezavantaj olarak görüyorum, çünkü büyüyen ağaç yaş iken eğilir.”)

Buradaki linke tıklayarak Google Partners Yaz Okulu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, kayıt olabilirsiniz.

Google Partners Yaz Okulu Başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sony Android TV Nougat Güncellemesi Yakında GeliyorEski Telefonunuzu Güvenlik Kamerası Olarak KullanmaGoogle, Widget Linkleri Konusunda Uyarıyor!Twitter’da Cinayete Teşebbüs Olayı YaşandıGoogle Maps’e Harika Güncelleme!Googlede Görüntülü Çeviri Yapmanızı Sağlayan Uygulama : Google Goggles

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır