Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir

Ana Sayfa » Gündem » Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir
Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir

Google ve Xiaomi yeni bir Android cihaz üzerinde çalışma başlatabilir.

Teknolojinin gelişmiş ve hızla gelişmekte olan bir dünyasında olarak Google‘ın Nexus ve Pixel serisi gibi güçlü telefonlara erişim olanağına sahip. Fakat bu cihazların fiyatları gelişmekte olan piyasalardaki müşteriler için onları ulaşamayacakları bir konumda tutuyor. Bu nedenle şirket, insanlara makul özelliklerle uygun fiyata sahip Android One serisi oluşturdu.Uygun fiyata fiyat performansı göstermesi birçok kişinin Android cihaz kullanmasına vesile oldu.

Google ve Xiaomi, Android One için ortaklık kuracağı söyleniyor

Google daha önceki zamanlarda Android tabanlı telefonlar oluşturmak için birçok şirketle çalışmıştı. Şimdi ise yeni cihaz için Xiaomi ile ortak telefon üreteceği ortaya çıktı. Endonezya web sitesinde Krispitech (Ausdroid aracılığıyla) tarafından hazırlanan bir haberde Google, Xiaomi ortaklığı ile yeni bir Android One üretebilir. Cihaz Xiaomi şeklinde yeni bir Android One telefonu olabilir. İçerik özellikle Xiaomi Mi 5X‘e dayandığını iddia ediyor.

Xiaomi’nin özellikle Çin’deki pazarlar ve Asya’nın diğer bölgelerinde uygun bütçeli Android telefonlar piyasaya sürdüğünü hepimiz biliyoruz. Hatta son zamanlarda da Türkiye için satışları artmaya başladığını söyleyebiliriz. bu nedenle bu ortaklığın sonucunda bir telefon oluşturmak hayal gücünün bir parçası gibi görmemeliyiz.

İlginizi Çekebilir :  Tayland Sokaklarını Akıllı Yeleğe Sahip Köpekler Koruyacak

Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Yabancı Dizi Siteleri Erişime Engellendi xHamster Hackerların Kurbanı Oldu! 2016 Yılında Gerçekleşen Bilimsel Gelişmeler Despacito Adlı Şarkıyı Birde Türkçe Haliyle Dinleyin GRID Ücretsiz Oldu Microsoft ve Facebook’un denizaltı veri kablosu tamamlandı

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır