Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir

Ana Sayfa » Gündem » Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir
Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir

Google ve Xiaomi yeni bir Android cihaz üzerinde çalışma başlatabilir.

Teknolojinin gelişmiş ve hızla gelişmekte olan bir dünyasında olarak Google‘ın Nexus ve Pixel serisi gibi güçlü telefonlara erişim olanağına sahip. Fakat bu cihazların fiyatları gelişmekte olan piyasalardaki müşteriler için onları ulaşamayacakları bir konumda tutuyor. Bu nedenle şirket, insanlara makul özelliklerle uygun fiyata sahip Android One serisi oluşturdu.Uygun fiyata fiyat performansı göstermesi birçok kişinin Android cihaz kullanmasına vesile oldu.

Google ve Xiaomi, Android One için ortaklık kuracağı söyleniyor

Google daha önceki zamanlarda Android tabanlı telefonlar oluşturmak için birçok şirketle çalışmıştı. Şimdi ise yeni cihaz için Xiaomi ile ortak telefon üreteceği ortaya çıktı. Endonezya web sitesinde Krispitech (Ausdroid aracılığıyla) tarafından hazırlanan bir haberde Google, Xiaomi ortaklığı ile yeni bir Android One üretebilir. Cihaz Xiaomi şeklinde yeni bir Android One telefonu olabilir. İçerik özellikle Xiaomi Mi 5X‘e dayandığını iddia ediyor.

Xiaomi’nin özellikle Çin’deki pazarlar ve Asya’nın diğer bölgelerinde uygun bütçeli Android telefonlar piyasaya sürdüğünü hepimiz biliyoruz. Hatta son zamanlarda da Türkiye için satışları artmaya başladığını söyleyebiliriz. bu nedenle bu ortaklığın sonucunda bir telefon oluşturmak hayal gücünün bir parçası gibi görmemeliyiz.

İlginizi Çekebilir :  Volkswagen, 2019'a kadar 2.800 şarj istasyonu kuracak

Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Asgardia-1 uydusu bu ay uzaya fırlatılmaya hazırlanıyor Kaspersky Lab siber güvenlik yarışması düzenliyor E Okul çöktü mü? E Okul’a neden giriş yapılmıyor? Ford Mustang GT “İyi Komşu Modu” ile Geliyor! Twitter bu yıl terörle mücadelede 300.000 hesabı askıya aldı Facebook İşitme Engelliler İçin Canlı Yayınlara Altyazı Getiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır