Google Wi-Fi Satışa Sunulacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Google Wi-Fi Satışa Sunulacak
Google Wi-Fi Satışa Sunulacak

Google‘ın gerçekleştirmiş olduğu tanıtım etkinliğinde sunmuş olduğu Google Wi-Fi adlı rounter, yakın bir zamanda taşı başlayacak.

Google dün gerçekleştirmiş olduğu tanıtım etkinliğinde yeni telefon modelleri olacak Pixel ve Pixel XL dışında bir kaç ürün daha tanıttı. Yüz binlere aşkın kişide Youtube Live‘da canlı yayın olarak izledi.

Kasım ayında ön siparişe sunulacak olan Google Wi-Fi, Aralık ayında satış için dağıtımlarına başlayacak. İlk baktığımızda ne özelliği ayrı kılıyor desek de güzel bir çalışma ortaya çıkmış. Tekli paket 129 dolar iken üçlü paket ise 299 dolardan satışa sunulacak. Bir çok kullanıcının aklını karıştırabilecek ve sondan ne işe yaradığını öğrenince sevineceği olay ise üçlü ve tekli paket olayı olacak.

En çok soru getirecek özellik ise tekli ve üçlü paket meselesi olacak ve bir çoğumuz neden tekli paket bulunuyorken üçlü paketi seçmeliyim diyebilirsiniz. Bu noktada Google Wi-Fi güzel bir cevapla karşılıyor. Her bir rounter diğer rounterle bağlantılı olarak çalışıyor ve ev,ofis gibi alanlar için güzel Wi-Fi çekim kalitesi sağlıyor. Örnek verirsek üçlü paket olarak aldığımız rounteri evin 3 ayrı köşesine yerleştiriyoruz ve bu sayede sinyal gücünü üç farklı noktadan eşit ve güçlü bir şekilde alabiliyoruz.

Ayrıca ağ üzerinde gelişmiş kontrol isteyen kullanıcıların Google‘ın cihazlar için hazırlamış olduğu uygulamayı indirerek ağ bağlantısına bağlanan cihazların bağlantılarını kesebiliyor, bant genişliğini azalta biliyorsunuz.

 

 


Google Wi-Fi Satışa Sunulacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy S9’un fiyatı belli oldu Samsung Galaxy S9’un tanıtım tarihi belli oldu PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu Genç Çift 3D Yazıcı Yüzünden Hayatını Kaybetti Twitter Sayesinde İlk Kez 360 Video Apple TV’ye geldi Instagram, kullanıcıların ilgisini çekecek özellikler getiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır