Google’dan Yılbaşına Özel Doodle

Ana Sayfa » İnternet » Google’dan Yılbaşına Özel Doodle
Google’dan Yılbaşına Özel Doodle

Google yılbaşını unutmayarak, yılbaşına özel Doodle hazırlamayı ihmal etmedi.

Yılbaşına saatler kaldı ve bunun yanından bir çok platform yılbaşı için çalışmalar düzenledi diyebiliriz. Özellikle FacebookMutlu Yıllar ” yorumu ile havai fişek patlaması ile son bir kaç günde büyük bir ilgi toplamıştı. Alphabet ise kendi çatısı altıda bulunan platformların bir çoğunda yılbaşı için hazırlar yaptı. Arama motoru bu günden nasibini alarak özel Doodle hazırlandı.

Yılbaşına özel hazırlanan Doodle’da bir ağ içerisinde bulunan balonlar ve dışarıda yılbaşını bekleyen saat ile play butonu yer alan bir balon mevcut(tıkladığımızda balonlar hareket ediyor) . Google bunun dışında bir çocuğumuz haberi olmasa da özel bir tasarım daha hazırlamış bulunuyor.

Google‘a “Noel” yazınca özel bir tasarım yer alıyor. Fakat bu özelliği ile ileri ki günlerde üzerine tepki toplayabilir. Çünkü Noel sadece hristiyan olan kitlenin kutlamış olduğu bayram olduğundan kötü karşılanacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir :  İronik1Dünya Herkese Yeni Bir Dünya

Google’dan Yılbaşına Özel Doodle - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Akıllı Robotlar 10 Yıl İçinde Öğretmenlerin Yerini Alacak Twitter, şiddet içerikli hesaplara karşı uygulamalarını başlattı Ford Trucks, 4S Plaza yatırımlarına  Mardin ile devam ediyor Youtube’dan Yeni Arayüz Deneyimi Milli Takım, CS:GO Dünya Şampiyonası’da Şampiyon Oldu! Facebook Reklamlı Video Dönemini Başlatıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır