Google’dan Yılbaşına Özel Doodle

Ana Sayfa » İnternet » Google’dan Yılbaşına Özel Doodle
Google’dan Yılbaşına Özel Doodle

Google yılbaşını unutmayarak, yılbaşına özel Doodle hazırlamayı ihmal etmedi.

Yılbaşına saatler kaldı ve bunun yanından bir çok platform yılbaşı için çalışmalar düzenledi diyebiliriz. Özellikle FacebookMutlu Yıllar ” yorumu ile havai fişek patlaması ile son bir kaç günde büyük bir ilgi toplamıştı. Alphabet ise kendi çatısı altıda bulunan platformların bir çoğunda yılbaşı için hazırlar yaptı. Arama motoru bu günden nasibini alarak özel Doodle hazırlandı.

Yılbaşına özel hazırlanan Doodle’da bir ağ içerisinde bulunan balonlar ve dışarıda yılbaşını bekleyen saat ile play butonu yer alan bir balon mevcut(tıkladığımızda balonlar hareket ediyor) . Google bunun dışında bir çocuğumuz haberi olmasa da özel bir tasarım daha hazırlamış bulunuyor.

Google‘a “Noel” yazınca özel bir tasarım yer alıyor. Fakat bu özelliği ile ileri ki günlerde üzerine tepki toplayabilir. Çünkü Noel sadece hristiyan olan kitlenin kutlamış olduğu bayram olduğundan kötü karşılanacak gibi duruyor.


Google’dan Yılbaşına Özel Doodle - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

En İyi Torrent Siteleri

En İyi Torrent Siteleri 27 Şubat 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Seagate Büyük Fabrikasını Kapatıyor Apple iOS 11.3 beta 4 yayınlandı, ayrıntılı tüm özellikleri! Twitter, ‘Yer İşaretleri’ özelliğini test ediyor Tesla, 800 farklı mağazada güneş paneli satışı yapacak Fujitsu, Çalışanları İçin Yapay Zeka Üzerinde Çalışıyor Twitter’dan Büyük Canlı Yayın Hamlesi!

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır