Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi

Ana Sayfa » Sanat » Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi
Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi

Google‘ın hazırlamış olduğu Pearl adındaki 360 derecelik kısa animasyon filmi Akademi Ödülleri‘ne aday olarak gösterildi.

Google‘ın hazırlamış odluğu kısa animasyon filmleri kapsamında Google Spotlight Stories, içerisinde bir çok 360 derecelik kısa animasyon filmlerinin içerisinde bulunan ‘Pearl‘ adındaki 360 derecelik kısa animasyon filmi Akademi Ödüllerine aday olarak yer aldı.

360 derecelik videoda bir baba ve bir kızının hikayesi anlatılıyor, küçük iken babasının peşinden giden küçük bir kızın büyüyünce de gençlik yılında babasının izinden giderek babasının arabasıyla eğlenceli günler geçiren, gitar çalmayı seven bir kızın hikayesinin anlatıldığı kısa animasyonda, gerçeklik gözlüğü ile izleyenlerin beğenisine sunulmuş ve harika dönüşler almıştı.

6 Dakikalık kısa animasyon olan 360 derecelik Pearl adındaki animasyon, Animasyon kategorisinde En İyi Kısa Film dalında kendisini adaylar arasına aldı. Bu sene Akademi Ödülleri 26 Şubat‘ta Los Angeles‘da gerçekleşecek. En İyi Kısa Film dalındaki adaylara bakılırsa bu sene aday gösterdiği bölümde Oscar ödülünü kazanması için bayağı şans dilenebilir. Eğer kazanırsa da 26 Şubat’tan sonra kısa süre içerisinde liste açıklandığında kazanırsa sitemize detaylar eklenecektir.


Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kaanep26 Ocak 2017

360 derece video teknoloji daha yeni yeni yayılırken 4k kalitesinde muazzam bir film olmuş. 360 derecelik bir animasyon filmi olduğu için tahminlerim aşırı derecede yüksek yer kaplıyordur bilgisayarda umarım diskimiz yeter 🙂

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Super Mario Run İçin IOS Kullanıcılarına Müjde! Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir Apple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5’in Beta 2 Güncellemesini Yayınladı Xiaomi Mi Notebook 2 Hakkında Bilgiler Ortaya Çıkıyor Apple cihaz değişimi nasıl yapılır? Cihaz değişim ücretleri Snapchat, Hikayeler Arama Özelliği Ekledi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır