GoPro 2017’de Hero 6 Kamera Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » GoPro 2017’de Hero 6 Kamera Piyasaya Sürmeyi Planlıyor
GoPro 2017’de Hero 6 Kamera Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

GoPro, bu yıl yeni ürünü olacak olan Hero 6‘yı tanıtacak.

GoPro‘nun CEO’su Nick Woodman‘ın herhangi bir detay açıklamadı. Fakat bu yıl yeni bir Hero 6 aksiyon kamerası olacağını doğruladı. Yaptığı röportajda “Evet, yıl içinde yeni kamera ve diğer aksesuarların çıkacağını ve yeni fotoğraf makinesinin HERO 6 olacağını onaylayabiliriz. Ancak hayal edebileceğiniz gibi, bu yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi ile ilgili zamanlama ya da başka ayrıntılar hakkında bilgi paylaşmayacağız.” diyerek açıkladı. 

GoPro‘un sorunları nedeniyle geçen sene, ürünün geri toplanacağı ya da iptal edilebileceği konusunda spekülasyonlar yapıldı, bu da 2014’teki Hero 4’ün piyasaya sürülmesi ile geçen yıl Hero 5 arasındaki iki yıllık boşluğu tekrarladı. Hero 6‘nın 60 fps 4K çekim özelliğe sahip olabileceği dedikodular arasında. Hero 4‘te olan 12 MP çözünürlüğün de bu model ile geliştirilmesi bekleniyor. 

Ne zaman piyasaya sürüleceğini ve detaya girmeyerek bu yıl içerisinde yeni kameranın ve aksesuarlarının çıkacağını kısaca özetleyebiliriz. Bir çok kişinin tercihi ile eğer özellikler daha uygun görülürse yine bir çok kişinin bir çok amaçla alabileceği bir kamera olacağı kesin.


GoPro 2017’de Hero 6 Kamera Piyasaya Sürmeyi Planlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung 49 inç büyüklüğünde oyun monitörü yaptı PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu Haber Ajansı Reuters, Türkler Tarafından Hacklendi YouTube Çift Tıklama Özelliği Getirdi Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne? IOS 10.3, Daha İyi Hizmet İçin Bilgilerinize Erişim Sağlayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır