Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir
Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir

Grand Theft Auto 6 uzun bir bekleyişin ardından çıkacağı tarih için 2022 yılı tahmin ediliyor.

Grand Theft Auto 5‘i görmemizin üzerinden uzun zaman geçti ve biz onu görmeyeli uzun zaman oldu. Grand Theft Auto 6‘nın sadece 2021 veya 2022’de varması bekleniyor.
Olası bir çıkış tarihini açıklamaya ek olarak, oyun şu anda “Project Americas” adlı moniker altında çalışmaktadır. Ayrıca, oyuncuların iki ülke arasında ileri ve geri uçabileceği ABD ve Güney Amerika‘da oynamak için harika bir oyun olacak.

Grand Theft Auto 6 neden bu kadar geç yayınlanacak?

Grand Theft Auto için yapılması gereken çok iş olduğunu tahmin edebiliyoruz. Ama gerçekten bir sürpriz olarak gelmiyor. Oyunun oynana bilirliğini ve yeni oyun modlarını sürekli olarak gelişeceğinden dört yıl sonraki GTA 6 versiyonunun ne gibi özelliklerle sahip olabileceği şüphesiz tahminden ötesi denebilir. Ayrıca oyunun grafik anlamında daha ne kadar gelişeceği merak edilirken iki farklı ülkede seyehat gerçekleştirilmesi haritayı daha geniş tutacağı anlamına geliyor. Buda görsel anlamda çok zorlu ve uzun süreli bir iş olacağı gözüküyor.

Grand Theft Auto franchise ile rock-and-roll franchise sahibi olmak harika bir fikir. Ancak, oyunun sadece önümüzdeki 3-4 yıl içinde piyasaya sürülebileceği göz önüne alındığında, o zaman ne tür platformları destekleyeceğini merak etmeliyiz.

İlginizi Çekebilir :  Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ortaya çıktı

Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ücretsiz DSquad War Steam Key’i Project Cars 2 2017 Yılında Geliyor Wikipedia, Türkiye’nin Verdiği Karara İtiraz Etti! Türkiye Takımı, CS:GO Dünya Şampiyonası’nda Yarı Finalde! Bu yıl HBO’ya ağır darbe vuran kişi tespit edildi GSStore Tır Güzergahları Belli Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır