Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir
Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir

Grand Theft Auto 6 uzun bir bekleyişin ardından çıkacağı tarih için 2022 yılı tahmin ediliyor.

Grand Theft Auto 5‘i görmemizin üzerinden uzun zaman geçti ve biz onu görmeyeli uzun zaman oldu. Grand Theft Auto 6‘nın sadece 2021 veya 2022’de varması bekleniyor.
Olası bir çıkış tarihini açıklamaya ek olarak, oyun şu anda “Project Americas” adlı moniker altında çalışmaktadır. Ayrıca, oyuncuların iki ülke arasında ileri ve geri uçabileceği ABD ve Güney Amerika‘da oynamak için harika bir oyun olacak.

Grand Theft Auto 6 neden bu kadar geç yayınlanacak?

Grand Theft Auto için yapılması gereken çok iş olduğunu tahmin edebiliyoruz. Ama gerçekten bir sürpriz olarak gelmiyor. Oyunun oynana bilirliğini ve yeni oyun modlarını sürekli olarak gelişeceğinden dört yıl sonraki GTA 6 versiyonunun ne gibi özelliklerle sahip olabileceği şüphesiz tahminden ötesi denebilir. Ayrıca oyunun grafik anlamında daha ne kadar gelişeceği merak edilirken iki farklı ülkede seyehat gerçekleştirilmesi haritayı daha geniş tutacağı anlamına geliyor. Buda görsel anlamda çok zorlu ve uzun süreli bir iş olacağı gözüküyor.

Grand Theft Auto franchise ile rock-and-roll franchise sahibi olmak harika bir fikir. Ancak, oyunun sadece önümüzdeki 3-4 yıl içinde piyasaya sürülebileceği göz önüne alındığında, o zaman ne tür platformları destekleyeceğini merak etmeliyiz.

İlginizi Çekebilir :  Sony E3 Konferansı'nda Tanıtmış Olduğu Bütün Oyunlar!

Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği nasıl kullanılır? Peggy Whitson Uzaya Gidecek Olan En Yaşlı Kadın Oldu Google Anlam Verilemeyen Bir Özellik Test Ediyor Samsung Kullanıcılarına Ücretsiz Netflix Fırsatı Sony, yapay zekalı taksi çağırma sistemi kurabilir DNA Bilgisayarlar Gerçek mi Oluyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır