GTA 5 Redux Modu Geliyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » GTA 5 Redux Modu Geliyor
GTA 5 Redux Modu Geliyor

Geçtiğimiz yıllarda çıkarılan GTA 5  yoğun ilgi görmüştü.Seri olarak devam eden Grand Theft Auto modlar ile oyunu güzelleştiriyor.

Bilgisayar oyunlarının en iyi özelliklerinden birisi modlanabilir olmaları.Bu modu GTA 5’den ayıran en önemli özelliği grafiklerinin üst seviyede gerçekçi şekilde tasarlanması.Mod ile getirilen özellikler arasında 4K dokular, gölgelerartan parçacık efektleri, ışık kirliliği gibi bir çok özellik getirilecek.Josh Romito adlı kullanıcı tarafından geliştirilen mod bir çok özellik barındırıyor.Özelliklerin hepsini GTA 5 Redux‘un resmi sitesinden görüntüleyebilirsiniz.Siteye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

%90 tamamlanan modun önümüzdeki günlerde sunulması bekleniyor.Oyuna ait ilk tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.Oldukça etkileyici gözüken mod geliştirici tarafından yapılan açıklamada yoğun ilgi olacağını belirtiyor.

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

GTA 5 Redux Modu Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En Çok İzlenmeye Sahip 10 YouTube VideosuGoogle Asistan, Bağımsız Olarak İOS Platformuna GelecekApple’ın Tedarikcisi Imagination Technologies, Alınan Kararla Satışa ÇıktıFacebook, Profil Resimleri İçin Yeni Özellik Test EdiyorYouTube Çift Tıklama Özelliği Getirdiİnstagram’a Canlı Yayın Desteği Geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır