GüestGo III ünlü Twitch oyuncularını ağırlayacak

Ana Sayfa » Gündem » GüestGo III ünlü Twitch oyuncularını ağırlayacak
GüestGo III ünlü Twitch oyuncularını ağırlayacak

Bu yıl 3.sü yine Ankara‘da düzenlenecek olan Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu‘nun etkinliği GüestGo yine birbirinden güzel içerik ve konuklarla geliyor.

Twitch’in ünlü ve birçok takipçisi bulunan isimlerinden Can Sungur, Ferit “wtcn” Karakaya, Kendine Müzisyen, Easter Gamers, Bosslayf, Ruthless Ladies programda yer alacak. Ayrıca geçen seneler olduğu gibi yine cosplay yarışması olacak ve juri koltuğunda bu sefer Ceyda “CepEjderi” Doğan Karaş, Mastema Nightshade ve sunucu olarak Ophelia Cosplay yer alıyor.

GüestGo III Cosplay yarışmasında ödüller dağıtıyor

Cosplay yarışmasında ödüller; 1.ye 750tl, 2.ye 500tl, 3.ye 250tl olacak biçimde hazırlanmış. Diğer turnuva ve etkinliklere gelecek olursak. League of Legends‘da ve Hearthstone’da 1v1 turnuvaları yer alacak. Etkinlikte Xbox sponsorluğunda Forza ve Fifa oyunlarını oynama şansınız olacak. Eğer daha eski oyunları oynamak isterseniz bir retro oyun alanı bulunacak. Etkinlikte Frp oyun masaları da bulunuyor. Etkinliğin resmi sponsorlarından biri de Monster Energy olacak. Bu demek oluyor ki bol bol Monster içebileceksiniz. Diğer sponsorlar ise Multiplayer, Level Dergisi ve e-gameshop.

Dijital bilet satışları buradan devam ediyor, biletler bitmeden almayı unutmayın. Daha fazla bilgi için etkinliğin Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


GüestGo III ünlü Twitch oyuncularını ağırlayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bill Gates, Instagram Hesabı Açtı Silikon Vadisi’nde Atanan Türk CEO Google Chrome Reklam Engelleyicisi İle Karşımıza Çıkacak Toyota’nın Destek Robotu İlk Ev Testini Tamamladı Google’ın CEO’su Pichai’ye Yıllık 200 Milyon Dolar Bakış Açımızı Değiştirebilecek Uygulama : TED

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır