GüestGO II Twitch Yayıncıları Yer Alacak

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » GüestGO II Twitch Yayıncıları Yer Alacak
GüestGO II Twitch Yayıncıları Yer Alacak

İlki bu yıl mayıs ayında düzenlenen GüestGO’nun 2.si 17 Ekim salı günü Ankara MEB Şura Salonu‘nda düzenleniyor.

Etkinlik Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu tarafından düzenleniyor. Etkinlikte Twitch aleminin ünlü oyuncu/yayıncılarından  Ahmet “Jahrein” Sonuç , Ferit “Wtcnn” Karakaya, Tuna “Pintipanda” Akşen ve Levent ”Levo” Balım orada olacaklar. Hayranları ile söyleşi ve soru-cevap etkinliğinde bulunacaklar. Etkinlik 10.30’da başlayıp 20.30’da sona erecek. Ayrıca etkinlik süresince sürpriz hediyeler, ödüllü turnuvalar, workshoplar ve cosplay yarışması düzenlenecek.

GüestGO II’ye nasıl katılım sağlayabilirim?

Etkinliğin giriş ücreti sadece 10 TL. Bilet almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz, dilerseniz etkinlik girişinde de biletinizi alabilirsiniz. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için GüestGO! II’nin Facebook etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Biz de basın olarak katılımda bulunacağız ve desteklerimi sosyal platformlardan sürdüreceğiz. Yayıncılık adına tecrübeler kazanmak ve deneyim sağlamış insanlar tarafında bilgi almanız gelişen dijital ortam için bilgi sahibi olabilirsiniz. Gazi Üniversitesi’nin düzenleyecek olduğu etkinlik için 10Tl gibi uygun bir fiyat ile yayıncılık için deneyimli kişilerden bilgi sahibi olabilirsiniz.


GüestGO II Twitch Yayıncıları Yer Alacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huawei işlemci satışını durdurma kararı aldı GearBest Türkiye’de Erişime Engellendi Türkiye’de en çok izlenen yabancı diziler 2019 Ordu Belediye Başkan Adayı gençleri yazılım dili öğrenmeye davet etti WarCraft III’e sürpriz güncelleme yolda Kodak, Yeni Telefonunu Tanıtacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır