Hack White 17 etkinliği 16-17 Aralık‘da katılımcılarını bekliyor!

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » Hack White 17 etkinliği 16-17 Aralık‘da katılımcılarını bekliyor!
Hack White 17 etkinliği 16-17 Aralık‘da katılımcılarını bekliyor!

Hack White 17 etkinliği Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilişim Topluluğu tarafından organize ediliyor ve katılımcılarını bekliyor.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilişim Topluluğu tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan bu etkinlik öğrencilere 2 günlük eğitim vermeyi ve bu eğitim kapsamında yapılacak 2-3 saatlik CTF yarışması ile katılımcılar kıyasıya rekabete girecek. Hack With etkinliği 16-17 Aralık 2017 tarihlerinde Manisa Turgutlu Atatepe Gençlik Merkezi‘nde düzenleniyor.

Etkinlikte öğrencilere Linux, Siber Ağ ve Bilgi Güvenliği eğitimleri 2 günün sonunda verilmiş olacak. Yapılacak 2-3 saatlik CTF yarışması ile yarışmacıların belirlenen süre boyunca hedef sistemleri ele geçirmeye çalışmak veya gizlenen dosyaları bulmaya çalışmak gibi amaçları vardır ( bayrağı yakalamaya çalışırlar) .

Hack with 17 neler içeriyor?

Hack with 17, çoğunluğunun yazılım ve bilgisayar mühendisliği öğrencilerinin oluşturduğu öğrenci gruplarını bir araya getiriyor.

Celal Bayar Üniversitesi Bilişim Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlik Kali Linux kullanarak sızma hakkında bilgi edinilmesini amaçlıyor.

Etkinliğe kaydolmak ve daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak etkinliğin resmi sayfasına göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Lise öğrencisi Mert Akyürekli, Çin'de dünya birincisi oldu

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hack White 17 etkinliği 16-17 Aralık‘da katılımcılarını bekliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Oğuzhan Varol13 Aralık 2017

Etkinlik tanıtım yazısı için teşekkürler WebTakibi.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

PayPal Türkiye’ye Geri Dönemeyebilir! Twitter, Sahte Haber ve Rahatsız Edici İçerikler için Özellik Deniyor Albaraka Garaj Fintech Hackathon’u kazananları belli oldu Mülteciler Java ve Veritabanı Eğitimi Alacak Apple iOS 11.3 beta 4 yayınlandı, ayrıntılı tüm özellikleri! Popüler Yabancı Dizi Siteleri Erişime Engellendi

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır