Hadi bilgi yarışması nedir? Hadi nasıl indirilir?

Ana Sayfa » Mobil » Hadi bilgi yarışması nedir? Hadi nasıl indirilir?
Hadi bilgi yarışması nedir? Hadi nasıl indirilir?

Bugünlerde en çok aranan ve merak edilen Türkiye‘nin canlı ödüllü bilgi yarışması Hadi bilgi yarışması nedir, nasıl indirilir, nasıl oynanır bu içerikte anlatıyoruz.

Oynayarak nasıl para kazanılır gibi sorularda cevaben bugünlerde ortaya çıkan canlı ödüllü bilgi yarışması uygulaması Hadi bilgi yarışması, uygulama marketlerinde ilk sıralara kadar yerleşti. Günün belirli saatlerinde gerçekleşen yarışmada belirlenen sorular sorularak gerçek para kazanma vaat ediliyor.

Hadi bilgi yarışması nedir? Hadi nasıl indirilir?

Bugünlerde trend haline gelen canlı ödüllü bilgi yarışması, uygulama marketlerinde ilk sıraları takip ediyor. Uygulama, günün belirlenen zamana göre iki kez canlı olarak başlıyor. Canlı yayınlanan yarışmada toplamda 12 soru sorulmakta ve hepsini doğru cevaplayan herkese para kazanacağını iddia ediyor. Binlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

Geçtiğimiz yakın tarihte Apple Store‘da ve ardından Play Store‘de yayınlanan HADİ uygulaması günde binlerce kişiyi rekabet içerisine sokuyor. Günün belirlenen vakitlere göre iki kez yarışma düzenleniyor ve yarışma içerisinde toplamda 12 soru soruluyor. Katılım için uygulama marketlerinden HADİ bilgi yarışması uygulamasını indirmeniz yeterli. Daha sonrasında günün belirli saatlerinde başlayan yarışmaya katılarak 12 soruyu doğru cevaplamanın ardından sizde gerçek para kazanabilirsiniz.

Yapılması gereken tek şey, daha önce belirlenen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Sonrasında telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak. Oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye olarak belirlenmiş. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışa biliyor. Ayrıca arkadaşını yarışmaya davet edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.


Hadi bilgi yarışması nedir? Hadi nasıl indirilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Xiaomi 2018 için 100 Milyon Akıllı Telefon Satışını Hedefliyor Toyota’nın Destek Robotu İlk Ev Testini Tamamladı ABD’nin Dizüstü Bilgisayarları Yasaklamasının Asıl Sebebi Ortaya Çıktı BDDK’nın İnternet Alışverişiyle İlgili Önemli Kararına Sayılı Günler Kaldı Prisma’ya Video Desteği Geldi Apple’ın Yeni HomePod Akıllı Hoparlörü Siri’yi Eve Getiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır