Haftanın Film Önerisi #6 : Whiplash

Ana Sayfa » Sinema » Haftanın Film Önerisi #6 : Whiplash
Haftanın Film Önerisi #6 : Whiplash

2014 yılında vizyona giren Amerikan yapımı film olan Whiplash,  Damien Chazelle‘nin Princeton High School ‘un stüdyosunda yaşadığı olaylardan yola çıkarak kurgulanmıştır. Filmin başrolünde bateri çalan bir genci canlandıran Milles Teller ve onun katı, kuralcı ve disiplinli hocası J.K Simmons vardır. Filmin dağıtım hakkına Sony Pictures Worldwide sahiptir. Whiplash 87.Akademi Ödüllerinde üç farklı ödül kazanmıştır.

Filmin konusu hakkında biraz daha konuşmak gerekirse New York‘ta bulunan ünlü Shaffer Konservatuarının birinci sınıf öğrencisi olan Andrew Neiman küçüklüğünden beri bateri çalmaktadır ve müziğe ilgilidir. Bir süre sonra kendini gösterir ve okulun en ünlü öğretmeni olan Terence Fletcher‘ın orkestrasında bateri çalmaya başlar. Film başlarda yardımcı baterist olan Neiman’ın yaşadığı zorluklar ve azmi ile nasıl baş baterist olduğunu anlatır.

İlginizi Çekebilir :  Vizyona Yeni Çıkacak The Promise Filmine Tepkiler Yağıyor!
Ekleyen :İsmail YoldaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Haftanın Film Önerisi #6 : Whiplash - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bütçe Kontrolü Uygulaması : Money Lover-Gider Yöneticisi Facebook, Messenger’a Konum Paylaşma Özelliği Getirdi Facebook Kullanıcıları İstemediği Kategorideki Reklamları Engelleyebilecek Apple, iPhone Patent Telif Ücretlerini Qualcomm’a Bırakıyor Facebook’tan Yeni Güvenlik Uyarısı Apple iPhone 8 3B Yüz Tanıma Teknolojisi İle Gelebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır