v Hakkımızda - Webtakibi

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Webtakibi 2016 yılında teknoloji sektöründe insanlara hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.Sektördeki hizmet yetersizliğini göz önüne alan Webtakibi teknoloji tutkunlarına haberleri en kısa yoldan ve en doğru şekilde iletmeyi amaçlar.

Webtakibi dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji, oyun, internet, cep telefonu, bilgisayar ve donanım başta olmak üzere bir çok sektördeki haberi kullanıcısına iletir.

Webtakibi tarafsız bir haber sitesi olup içeriklerini kendi üretir.Yazarlar tarafından yazılan özgün konular alıntı şartları dahilinde kopyalanabilir.Daha detaylı bilgi için info@webtakibi.com veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

RASTGELE İÇERİKLER

ÖSYM LYS Sınav Sonuçlarına Nereden Bakabiliriz ? ÖSYM’den Son Dakika Açıklaması! Fortnite Battle Royale, 4 günde 1.5 milyon dolar kazandı Google Chrome yeni bir materyal tasarım test ediyor Netflix dizisi MINDHUNTER’dan yeni bir fragman geldi IPhone 7 ve 7 Plus’ın Home Düğmeleri Onarılamıyor Turkcell’in Yaani adındaki arama motoru Google tabanlı çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır