Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran’da yayınlanacak

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran’da yayınlanacak
Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran’da yayınlanacak

Harry Potter: Wizards Unite geçen ay beta sürümünde Avustralya ve Yeni Zelanda’da yayındaydı. Şimdi 21 Haziran‘da tüm dünyada yayında olacak.

Pokemon GO‘nun başarısını ve artırılmış gerçeklik (AR) tabanlı oyunlardaki eğilimi temel alan Niantic, birkaç yıl önce Pokemon GO‘ya benzer yeni bir AR oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Asıl fark, bu oyunun benzer bir oyun sunacak olan Harry Potter serisine dayanması olacak. Ancak yeni bir dünyada ve yeni ortamlarda olacak.

Önceden, oyunun ne zaman başlayacağına dair bir söz yoktu. Ancak son teaserlar çok uzak olmayacağını öne sürdüler. İyi haber şu ki, eğer oyunu dört gözle bekliyorsanız, Harry Potter: Wizards Unite‘ın 21 Haziran‘da resmen başlatılacağını öğrenmekten memnun olacaksınız.

Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran itibariyle tüm dünyada yayınlanacak

Oyun, daha önce geçen ay beta sürümünde Avustralya ve Yeni Zelanda’ya yolunu bulmuştu. Ancak şimdi şirket diğer herkesin tadını çıkarmaya hazır gibi görünüyor. Bu duyuru, Universal Studios’un Wizarding World’ün dışında düzenlenen bir basın etkinliğinde yapıldı. Harry Potter serisinin ne kadar büyük olduğu göz önüne alındığında, oyunun Pokemon GO‘dan daha başarılı olmasa da başarılı olması gerektiğini düşünüyoruz.

Eğer sizde Niantic‘in başarılı olacağını umduğu bu oyunu oynamayı çok istiyorsanız, dört gözle 21 Haziran tarihini beklemeniz lazım.


Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran’da yayınlanacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’de YouTube Erişimi Sınırlandırıldı Suriyeli mültecileri anlatan oyun: Bury Me, My Love En güncel içeriklerin adresi: Dizüstü Haber Super Mario Run, Mart Ayında Android’te Olacak LG G7 yapay zeka düğmesi ile gelebilir! Google ve Facebook Milyar Dolarlık Para Cezasıyla Karşılaşabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır