Hasbro, ses kontrollü Monopoly sürümünü sunuyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Hasbro, ses kontrollü Monopoly sürümünü sunuyor
Hasbro, ses kontrollü Monopoly sürümünü sunuyor

Hasbro yakın zamanda yaptığı inovasyon ile ses kontrollü Monopoly sürümünü sunuyor.

O zamanlar masa oyunları oldukça basitti. Biraz zar attığınız, kâğıtlarla oynayacağınız “düşük teknolojili” idi. Çoğunlukla, birçok masa oyunu hala bu şekilde oynanıyor. Ancak Hasbro‘nun daha yüksek teknolojili masa oyunları ile deneme yaptığı ve son zamanlarda popüler Monopoly oyununun ses kontrollü bir versiyonunu açıkladığı görülüyor.

Monopoly Ses Bankacılığı Elektronik Aile Kurulu Oyunu (Voice Banking Electronic Family Board Game) olarak adlandırılan bu, adının sesini tanıyabilecek bir cihazla nereden geleceğini önerdiği gibidir. Bu, oyuncular yerine paralarını ve mallarını takip etmek zorunda oldukları anlamına gelir. Bu aynı zamanda gizlice bankadan para çalmaya çalışabilecek oyuncuların bunu yapamayacağı anlamına geliyor.

Ses kontrollü Monopoly ile daha kolay ve hilesiz bir oyun deneyimi sunuluyor

Ses kontrollü asistan aynı zamanda Chance ve Community Chest kartlarını da izleyebilecek. Bu da oyuncuların yapması gereken tek şeyin zarlarını atıp parçaları hareket ettirmek olduğu anlamına geliyor. Sesli asistanın ne kadar doğru ve güvenilir olduğundan emin değiliz. Sonuçta, Apple, Google ve Amazon gibi daha büyük şirketler denedi. Ve biraz başarılı olsa da, kullanıcıların kendilerini tekrar etmeleri gereken birçok örnek var.

Oyuncuların isteklerini sürekli tekrarlamaları gerektiğinde bunun sıkıntılı ve can sıkıcı olacağını hayal ediyoruz. Ancak ilgileniyorsanız, Walmart üzerinden 30 dolara kadar ön sipariş verebilirsiniz.


Hasbro, ses kontrollü Monopoly sürümünü sunuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’dan Apple İçin Büyük Yatırım Nasa Neden Uzaya DNA Sequencer Gönderdi? Tesla dünyanın en büyük pilini üretti Başkasının Instagram hesabını kapatma işlemi nasıl yapılır? Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi Prenses Elif kimdir? Babası kim – nereli – ne kadar kazanıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır